Telefonický nákup: 777 130 400 (401) po - pá 9:00 - 16:30 (pauza: 12:00 - 13:00)

Chcete bydlet jako slavní?

Toužíte své bydléní přiblížit stylu příbytků slavných osobností? Toužíte po moderním interiéru, jaký má ve svém bytě reportérka zpráv TV PRIMA Sandra Parmová. Anebo dáváte přednost klasice a rustikálnímu nábytku jako několikanásobný zlatý slavík Karel Gott a jeho manželka? Nejen tyto dvě osobnosti na Vás čekají na dalších řádcích. Čtěte dál a dozvíte se mnoho zajímavého, tipy a triky na krásné bydlení.

Reportérka primáckých zpráv Sandra Parmová je příznivkyní strohého moderního stylu, který je vidět ve všech místnostech jejího bytu v Praze. Má krásný světlý byt s velkými okny, který je zařízen moderním nábytkem, jež na někoho může působit až strohým dojmem. Interiér je příjemně zateplen a ozvláštněn barevným kobercem s dlouhými střapci. Pokud toužíte po moderním zařízení, jako má Sandra Parmová, doporučil bych Vám z nabídky našeho eshopu Rozkládací sedací soupravu FRANKFURT, která má moderní design a výborně se hodí do takto moderně pojatých interiérů. Je zde zvolena i stejná barevná kombinace šedých sedáků a bílých prvků soupravy.Sedací soupravu pak můžete doplnit o TV stolek LYNATET v povrchové úpravě s vysokým leskem.

Jestli toužíte spíše po klasickém, či rustikálním nábytku, shlédli jste se ve stejném provedení interiéru jako náš nejslavnější zpěvák Karel Gott. Zpěvák bydlí se svými dvěmi dcerami a manželkou ve vile v Praze. Zařízení vily je v rustikálním stylu, jak můžete vidět na přiložené fotografii. Pokud je Váš vkus totožný s mistrovým, pak bychom pro Vás měli několik tipů z našeho eshopu. Pokud toužíte po vybavení obývacího pokoje, určitě byste neměli opomenout Trojsedák OSKAR, který můžete doplnit křeslem ze stejné série, obě s potahem v provedení kůže. Soupravu pak doplníte krásným konferečním stolkem PADOVIA. Když toužíte vybavit rustikálně i jídelnu, skvěle se Vám bude hodit jídelní stůl PALAZZO spolu s židlemi FN-SC, které podtrhnou zámecký vzhled Vaší jídelny. Vše pak můžete ozvláštnit sérii doplňků z našeho e-shopu.

Pokud jste si nevybrali ani z jednoho typu interiéru, nezoufejte. V dalších dílech Vám přineseme mnoho dalších inspirací, které můžete ve svém interiéru využít a přiblížit tak své bydlení domovům Vašich oblíbených, herců, zpěváků, sportovců, či moderaátorů a moderátorek.

Recenze našich zákazníků

Simona Česká Lípa
Nakoupil před 3 týdny

Rychlost dodání, komunikace obchodu, přivezli ochotně i během vichřice Sabina. Zboží bylo přesně dle mých představ, kvalitní.

Ověřený zákazník
Nakoupil před 2 měsíci

Pomer cena a kvalita vcetne vyberu bez konkurence. Ochotni skladnici. Vzorovy pristup cele firmy

Ověřený zákazník
Nakoupil před 3 měsíci

Velká spokojenost s širokou nabídkou zboží. Je z čeho vybírat, v obchodě takový široký sortiment není. I ceny jsou přijatelné.

Ověřený zákazník
Nakoupil před měsícem

Sedačka byla skladem tak že byla rychle doručena ale bohužel přišel špatný roh. Chyba byla odstraněna za tři dny. PS:nezlobím se