Telefonický nákup: 777 130 400 (401) po - pá 9:00 - 16:30 (pauza: 12:00 - 13:00)

Kengo Kuma ozdobili interiér obchodu obřími sudy

Japonské architektonické studio Kengo Kuma navrhlo pro místního tradičního výrobce sojové omáčky Kayanoya pozoruhodný obchod připomínající tradiční sklad. Interiér sestavený pouze ze dřeva dekorují obří dřevěné sudy, které jsou používány pro výrobu sojové omáčky.

Interiér obchodu s obřími sudy

Kayanoya je tradiční japonská sojová omáčka se 120letou historií pocházející z ostrova Kjúšú. Kengo Kuma vytvořili v obchodním centru v Nihonbashi v Tokiu na 133 metrech čtverečních reprodukci tradičního skladu omáčky, který dekorovali velkými sudy používanými pro výrobu rýžového sladu, jenž je základní ingrediencí pro následné fermentování s kořením.

Obří sudy na stropě slouží nejen jako efektní dekorace, ale je v nich zabudováno i osvětlení. Zbytek prodejny je taktéž vyveden v cedrovém dřevě od místních řemeslníků. Pulty jsou vysouvací a slouží pro skladování zásob prodejny. Obchod má ukázat sílu a dovednost japonských výrobců.

Recenze našich zákazníků

Simona Česká Lípa
Nakoupil před 3 týdny

Rychlost dodání, komunikace obchodu, přivezli ochotně i během vichřice Sabina. Zboží bylo přesně dle mých představ, kvalitní.

Ověřený zákazník
Nakoupil před 2 měsíci

Pomer cena a kvalita vcetne vyberu bez konkurence. Ochotni skladnici. Vzorovy pristup cele firmy

Ověřený zákazník
Nakoupil před 3 měsíci

Velká spokojenost s širokou nabídkou zboží. Je z čeho vybírat, v obchodě takový široký sortiment není. I ceny jsou přijatelné.

Ověřený zákazník
Nakoupil před měsícem

Sedačka byla skladem tak že byla rychle doručena ale bohužel přišel špatný roh. Chyba byla odstraněna za tři dny. PS:nezlobím se