Balkónový set 1+2, stůl 60x60, židle umělý ratan barva antracit, kov antracit
Balkónový set 1+2, stůl 60x60, židle umělý ratan barva antracit, kov antracit
Zahradní set 1+2 značky Autronic je skvělou volbou pro pohodlné posezení na vaší terase nebo balkónu. Skládá se ze dvou židlí a kulatého stolku, což poskytuje ideální prostor pro relaxaci u kávy či čaje. Židle jsou vyrobeny z pevného polyratanu v šedém odstínu a mají stabilní kovovou konstrukci s práškovou povrchovou úpravou v antracitové barvě, která zajišťuje odolnost vůči venkovním vlivům. Deska i nohy stolku jsou vyrobeny z kovu, což zaručuje dlouhou životnost. Moderní design tohoto setu se skvěle hodí do každého venkovního prostoru a je snadno udržovatelný. Perfektní řešení pro malý i větší venkovní prostor.
Balkónový set 1+2, stůl 60x60, židle umělý ratan barva antracit, kov antracit
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Spokojení zákazníci doporučují
Dodání bez zbytečného čekání
Vytvořte si útulné posezení na zahradě
Maximální komfort díky měkkému polstrování
Ideální na terasu, balkon i pergolu
Snadno udržovatelný a praktický materiál
Zahradní set 1+2 značky Autronic je skvělou volbou pro pohodlné posezení na vaší terase nebo balkónu. Skládá se ze dvou židlí a kulatého stolku, což poskytuje ideální prostor pro relaxaci u kávy či čaje. Židle jsou vyrobeny z pevného polyratanu v šedém odstínu a mají stabilní kovovou konstrukci s práškovou povrchovou úpravou v antracitové barvě, která zajišťuje odolnost vůči venkovním vlivům. Deska i nohy stolku jsou vyrobeny z kovu, což zaručuje dlouhou životnost. Moderní design tohoto setu se skvěle hodí do každého venkovního prostoru a je snadno udržovatelný. Perfektní řešení pro malý i větší venkovní prostor. Více
Původní cena 2 590 Kč.
Ušetříte
23 %(600 Kč).
1 990 Kč
s DPH
Zahradní set 1+2 značky Autronic je skvělou volbou pro pohodlné posezení na vaší terase nebo balkónu. Skládá se ze dvou židlí a kulatého stolku, což poskytuje ideální prostor pro relaxaci u kávy či čaje. Židle jsou vyrobeny z pevného polyratanu v šedém odstínu a mají stabilní kovovou konstrukci s práškovou povrchovou úpravou v antracitové barvě, která zajišťuje odolnost vůči venkovním vlivům. Deska i nohy stolku jsou vyrobeny z kovu, což zaručuje dlouhou životnost. Moderní design tohoto setu se skvěle hodí do každého venkovního prostoru a je snadno udržovatelný. Perfektní řešení pro malý i větší venkovní prostor. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Zahradní set 1+2 značky Autronic je skvělou volbou pro pohodlné posezení na vaší terase nebo balkónu. Skládá se ze dvou židlí a kulatého stolku, což poskytuje ideální prostor pro relaxaci u kávy či čaje. Židle jsou vyrobeny z pevného polyratanu v šedém odstínu a mají stabilní kovovou konstrukci s práškovou povrchovou úpravou v antracitové barvě, která zajišťuje odolnost vůči venkovním vlivům. Deska i nohy stolku jsou vyrobeny z kovu, což zaručuje dlouhou životnost. Moderní design tohoto setu se skvěle hodí do každého venkovního prostoru a je snadno udržovatelný. Perfektní řešení pro malý i větší venkovní prostor.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 348458 |
|---|---|
| Barva | Šedá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 57 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 49 cm |
| Materiál konstrukce | kov |
| Šířka (cm) | 58 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 81 cm |
| Výška sedu (cm) | 42 cm |
| Barva nohou | Šedá |
| Skupina zboží | Zahradní set 1+2 |
| Hmotnost - netto (kg) | 14,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 15 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Prášková povrchová úprava konstrukce |
| Materiál desky | kov |
| Karton1 | 82,5x61x18 |
| šířka sedu | 47 cm |
| Styl | Moderní |
| Výška područek (cm) | 62 |
| Materiál područek | kov |
| Šířka stolu (cm) | 60 cm |
| Hloubka stolu (cm) | 60 cm |
| Výška stolu (cm) | 71 cm |
| Šířka židle (cm) | 58 cm |
| Hloubka židle (cm) | 57 cm |
| Výška židle (cm) | 81 cm |












