Barová židle, béžová, látka,AUB-V3066 LAN3
Barová židle, béžová, látka,AUB-V3066 LAN3
Barová židle AUB-V3066 LAN3 kombinuje moderní design s praktickou funkčností díky výškově nastavitelnému mechanismu, který umožňuje snadné přizpůsobení výšky sedáku podle potřeby. Sedák i opěradlo jsou potažené lanýžovou látkou v dekoru broušené kůže, která nabízí příjemnou měkkost a vizuální efekt připomínající přírodní materiál. Designové prošití v podobě čtvercových políček dodává židli výrazný stylový detail a zároveň zvyšuje komfort sezení. Stabilní kovová podnož v černém matném provedení je vybavena praktickou opěrkou nohou, která zvyšuje pohodlí při delším sezení. Celková konstrukce je navržena pro dlouhou životnost a snadnou údržbu, přičemž židle nabízí univerzální využití v domácích i komerčních barech či kuchyňských linkách.
Barová židle, béžová, látka,AUB-V3066 LAN3
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Barová židle AUB-V3066 LAN3 kombinuje moderní design s praktickou funkčností díky výškově nastavitelnému mechanismu, který umožňuje snadné přizpůsobení výšky sedáku podle potřeby. Sedák i opěradlo jsou potažené lanýžovou látkou v dekoru broušené kůže, která nabízí příjemnou měkkost a vizuální efekt připomínající přírodní materiál. Designové prošití v podobě čtvercových políček dodává židli výrazný stylový detail a zároveň zvyšuje komfort sezení. Stabilní kovová podnož v černém matném provedení je vybavena praktickou opěrkou nohou, která zvyšuje pohodlí při delším sezení. Celková konstrukce je navržena pro dlouhou životnost a snadnou údržbu, přičemž židle nabízí univerzální využití v domácích i komerčních barech či kuchyňských linkách.
| Unikátní číslo produktu | 349313 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva | béžová |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 52 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 39 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 46 cm |
| Typ podnože | Centrální |
| Výška (cm) | 110 cm |
| Výška sedu (cm) | 61 cm |
| Barva nohou | černá |
| Skupina zboží | Barová židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 7 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 7,25 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 2 |
| Highlight 1 | Nastavitelná výška |
| Otočná | ano |
| Rozměr nohy (cm) | 39 |
| Karton1 | 62x42x47 |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 61-81 |
| šířka sedu | 46 cm |
| Styl | Moderní |
| Druh potahové látky | látka |
| Nastavitelná výška (cm) | 90-110 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |















