Barová židle, červená, látka,AUB-1068 RED2
Barová židle, červená, látka,AUB-1068 RED2
Vyzkoušejte spojení pohodlí a industriálního stylu s židlí Autronic, která je ztělesněním funkčního umění. Její zářivě červené látkové čalounění s jedinečným reliéfem přináší nejen poutavou estetiku, ale také příjemný materiál na dotyk. Nápaditý tvar opěradla snoubí ergonomický design s avantgardním stylem, což zaručuje, že tento kousek vynikne v každé kanceláři nebo jídelně.
Židle Autronic usazená na robustních černých kovových nohách nabízí pozoruhodnou stabilitu a odolnost. Tento základ podporuje všestranné řešení sezení, které oceníte v každém pracovním i jídelním prostoru. Čtyřnohá základna zajistí, že se židle bez problémů začlení do firemních i osobních prostor, takže je ideální volbou pro zákazníky, kteří chtějí svému prostředí vdechnout nádech elegance.
Každý detail židle Autronic vypovídá o jejím dokonalém řemeslném zpracování - od luxusní látky až po elegantní křivky jejího průmyslem inspirovaného designu. Není to pouhý kus nábytku, ale prohlášení o stylu a pohodlí. Ať už se jedná o dlouhé schůzky, anebo útulné večeře, toto křeslo pozvedne zážitek svým osobitým šarmem a vynikajícím pohodlím.
Barová židle, červená, látka,AUB-1068 RED2
Židle Autronic usazená na robustních černých kovových nohách nabízí pozoruhodnou stabilitu a odolnost. Tento základ podporuje všestranné řešení sezení, které oceníte v každém pracovním i jídelním prostoru. Čtyřnohá základna zajistí, že se židle bez problémů začlení do firemních i osobních prostor, takže je ideální volbou pro zákazníky, kteří chtějí svému prostředí vdechnout nádech elegance.
Každý detail židle Autronic vypovídá o jejím dokonalém řemeslném zpracování - od luxusní látky až po elegantní křivky jejího průmyslem inspirovaného designu. Není to pouhý kus nábytku, ale prohlášení o stylu a pohodlí. Ať už se jedná o dlouhé schůzky, anebo útulné večeře, toto křeslo pozvedne zážitek svým osobitým šarmem a vynikajícím pohodlím. Více
Židle Autronic usazená na robustních černých kovových nohách nabízí pozoruhodnou stabilitu a odolnost. Tento základ podporuje všestranné řešení sezení, které oceníte v každém pracovním i jídelním prostoru. Čtyřnohá základna zajistí, že se židle bez problémů začlení do firemních i osobních prostor, takže je ideální volbou pro zákazníky, kteří chtějí svému prostředí vdechnout nádech elegance.
Každý detail židle Autronic vypovídá o jejím dokonalém řemeslném zpracování - od luxusní látky až po elegantní křivky jejího průmyslem inspirovaného designu. Není to pouhý kus nábytku, ale prohlášení o stylu a pohodlí. Ať už se jedná o dlouhé schůzky, anebo útulné večeře, toto křeslo pozvedne zážitek svým osobitým šarmem a vynikajícím pohodlím. Více
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Vyzkoušejte spojení pohodlí a industriálního stylu s židlí Autronic, která je ztělesněním funkčního umění. Její zářivě červené látkové čalounění s jedinečným reliéfem přináší nejen poutavou estetiku, ale také příjemný materiál na dotyk. Nápaditý tvar opěradla snoubí ergonomický design s avantgardním stylem, což zaručuje, že tento kousek vynikne v každé kanceláři nebo jídelně.
Židle Autronic usazená na robustních černých kovových nohách nabízí pozoruhodnou stabilitu a odolnost. Tento základ podporuje všestranné řešení sezení, které oceníte v každém pracovním i jídelním prostoru. Čtyřnohá základna zajistí, že se židle bez problémů začlení do firemních i osobních prostor, takže je ideální volbou pro zákazníky, kteří chtějí svému prostředí vdechnout nádech elegance.
Každý detail židle Autronic vypovídá o jejím dokonalém řemeslném zpracování - od luxusní látky až po elegantní křivky jejího průmyslem inspirovaného designu. Není to pouhý kus nábytku, ale prohlášení o stylu a pohodlí. Ať už se jedná o dlouhé schůzky, anebo útulné večeře, toto křeslo pozvedne zážitek svým osobitým šarmem a vynikajícím pohodlím.
| Unikátní číslo produktu | 349309 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva | červená |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 53 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 40 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 45 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 96 cm |
| Výška sedu (cm) | 66 cm |
| Barva nohou | černá |
| Skupina zboží | Barová židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 6,75 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 7 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | NÉ |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 2 |
| Highlight 1 | Stabilní kovová podnož |
| Otočná | NÉ |
| Karton1 | 85x50,5x47 |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | NÉ |
| šířka sedu | 45 cm |
| Nastavitelná výška (cm) | NÉ |
| Martindale (ot.) | 30000 |


























