Barová židle, modrá, látka,AUB-V4009 BLUE6 - Barva (vyberte): Šedá#art-aub-v4009-grey6
Barová židle, modrá, látka,AUB-V4009 BLUE6
Barová židle s područkami v modrém manšestrovém potahu nabízí pohodlné posezení s příjemnou texturou látky, která je navržena pro dlouhou životnost a snadnou údržbu. Pevné černé kovové nohy zajišťují stabilitu a odolnost, přičemž jejich konstrukce obsahuje i praktickou opěrku nohou pro zvýšení komfortu při sezení. Ergonomicky tvarované opěradlo a područky poskytují dostatečnou oporu paží a zad, což přispívá k pohodlnému posezení u barového pultu nebo kuchyňského ostrůvku. Židle není otočná, což podtrhuje její jednoduchý a stabilní design vhodný do moderních i klasických interiérů. Nosnost a rozměry jsou přizpůsobeny běžným požadavkům na barové sezení.
Barová židle, modrá, látka,AUB-V4009 BLUE6 - Barva (vyberte): Šedá#art-aub-v4009-grey6
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Barová židle s područkami v modrém manšestrovém potahu nabízí pohodlné posezení s příjemnou texturou látky, která je navržena pro dlouhou životnost a snadnou údržbu. Pevné černé kovové nohy zajišťují stabilitu a odolnost, přičemž jejich konstrukce obsahuje i praktickou opěrku nohou pro zvýšení komfortu při sezení. Ergonomicky tvarované opěradlo a područky poskytují dostatečnou oporu paží a zad, což přispívá k pohodlnému posezení u barového pultu nebo kuchyňského ostrůvku. Židle není otočná, což podtrhuje její jednoduchý a stabilní design vhodný do moderních i klasických interiérů. Nosnost a rozměry jsou přizpůsobeny běžným požadavkům na barové sezení.
| Unikátní číslo produktu | 349590 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Rozměry | Šířka (cm): 53cm × Výška (cm): 103cm × Hloubka (cm): 56cm |
| Hmotnost | 8 |
| Barva | modrá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 56 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 44 cm |
| Nosnost (kg) | 150 kg |
| Šířka (cm) | 53 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 103 cm |
| Výška sedu (cm) | 72 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Barová židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 6,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 8 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 2 |
| Highlight 1 | manšestrová látka |
| Otočná | NÉ |
| Rozměr nohy (cm) | 3 x 3 |
| Karton1 | 76,5x66,5x55,5 |
| šířka sedu | 38 cm |
| Styl | Moderní |
| Druh potahové látky | manšestrová látka |
| Výška područek (cm) | 61 |
| Šířka područek (cm) | 8 cm |















