Barová židle, šedá, látka,AUB-X7015 GREY2
Barová židle, šedá, látka,AUB-X7015 GREY2
Seznamte se s barovou židlí od značky Autronic, která vyniká svou funkčností a moderním designem. Židle je vyrobena z kvalitní látky, která zajišťuje pohodlí a odolnost. Kovové nohy dodávají pevnost a robustnost. Klíčovým prvkem je funkční opěrka nohou, která usnadňuje dlouhé sezení. Elegantní prošití zad přináší stylový vzhled, který snadno zapadne do každého interiéru..
Barová židle, šedá, látka,AUB-X7015 GREY2
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Seznamte se s barovou židlí od značky Autronic, která vyniká svou funkčností a moderním designem. Židle je vyrobena z kvalitní látky, která zajišťuje pohodlí a odolnost. Kovové nohy dodávají pevnost a robustnost. Klíčovým prvkem je funkční opěrka nohou, která usnadňuje dlouhé sezení. Elegantní prošití zad přináší stylový vzhled, který snadno zapadne do každého interiéru..
| Unikátní číslo produktu | 349315 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva | Šedá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 46 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 36 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 42 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 102 cm |
| Výška sedu (cm) | 76 cm |
| Barva nohou | černá |
| Skupina zboží | Barová židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 5,1 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 5,7 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | NÉ |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 4 |
| Highlight 1 | Sametová látka |
| Otočná | NÉ |
| Rozměr nohy (cm) | 2,5 x 2,5 |
| Karton1 | 76x54,5x42 |
| šířka sedu | 42 cm |
| Druh potahové látky | Samet matný |



































