Barová židle, zelená, látka,AUB-V3066 GRN3
Barová židle, zelená, látka,AUB-V3066 GRN3
Barová židle AUB-V3066 GRN3 kombinuje moderní design s praktickými funkcemi pro pohodlné sezení u barového pultu. Sedák i opěradlo jsou potažené zelenou látkou v dekoru broušené kůže, která nabízí příjemnou texturu a snadnou údržbu. Designové prošití dodává židli výrazný vizuální efekt a zároveň zvyšuje komfort díky lepšímu tvarování sedáku. Stabilní podnož z černého kovu je vybavena otočným mechanismem a plynulým nastavením výšky, což umožňuje přizpůsobení podle potřeby uživatele. Praktický opěrný kruh poskytuje pohodlnou oporu nohou, zatímco celková konstrukce je navržena pro dlouhou životnost a stabilitu.
Barová židle, zelená, látka,AUB-V3066 GRN3
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Barová židle AUB-V3066 GRN3 kombinuje moderní design s praktickými funkcemi pro pohodlné sezení u barového pultu. Sedák i opěradlo jsou potažené zelenou látkou v dekoru broušené kůže, která nabízí příjemnou texturu a snadnou údržbu. Designové prošití dodává židli výrazný vizuální efekt a zároveň zvyšuje komfort díky lepšímu tvarování sedáku. Stabilní podnož z černého kovu je vybavena otočným mechanismem a plynulým nastavením výšky, což umožňuje přizpůsobení podle potřeby uživatele. Praktický opěrný kruh poskytuje pohodlnou oporu nohou, zatímco celková konstrukce je navržena pro dlouhou životnost a stabilitu.
| Unikátní číslo produktu | 349312 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva | zelená |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 52 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 39 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 46 cm |
| Typ podnože | Centrální |
| Výška (cm) | 110 cm |
| Výška sedu (cm) | 61 cm |
| Barva nohou | černá |
| Skupina zboží | Barová židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 7,25 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 7,5 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 2 |
| Highlight 1 | Nastavitelná výška |
| Otočná | ano |
| Rozměr nohy (cm) | 39 |
| Karton1 | 62x42x47 |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 61-81 |
| šířka sedu | 46 cm |
| Styl | Moderní |
| Druh potahové látky | látka |
| Nastavitelná výška (cm) | 90-110 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |














