Čalouněná postel HEDVIKA tmavě šedá - Vyberte rozměry: 160 x 200 cm
Čalouněná postel HEDVIKA tmavě šedá
Čalouněná postel Hedvika, která zaujme svým moderním a netradičním vzhledem. Postel neobsahuje rošt ani matraci. Tyto doplňky společně i s úložným prostorem lze k posteli dokoupit na této stránce níže. Postel je čalouněna tmavě šedou látkou Sawana 05.

Čalouněná postel HEDVIKA tmavě šedá - Vyberte rozměry: 160 x 200 cm
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Čalouněná postel Hedvika, která zaujme svým moderním a netradičním vzhledem. Postel neobsahuje rošt ani matraci. Tyto doplňky společně i s úložným prostorem lze k posteli dokoupit na této stránce níže. Postel je čalouněna tmavě šedou látkou Sawana 05.

| Unikátní číslo produktu | 179130 |
|---|---|
| Rozměry | 160/180/200x220x93cm |
| Hmotnost | 110.0 |
| Barva | tmavě šedá |
| výška sedu | 34cm |
| plocha na spaní | 160 x 200 cm, 180 x 200 cm, 140 x 200 cm |
| konstrukce | masivní dřevo, dřevotříska |
| Typ látky | Sawana |
| Matrace | ne |
| Rošt | ne |

