Dětská židle, houpací mechanismus, fialová síťovina, KA-K2006 PUR
Dětská židle, houpací mechanismus, fialová síťovina, KA-K2006 PUR
Kancelářská židle s označením KA-K2006 PUR nabízí komfortní sezení díky širokému sedáku potaženému fialovou látkou a prodyšnému opěráku z černé síťoviny, který zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu během práce. Odklápěcí plastové područky umožňují snadné přizpůsobení prostoru a usnadňují zasunutí židle pod stůl. Židle je vybavena houpacím mechanismem s možností nastavení výšky sedáku, což přispívá k ergonomii a individuálnímu nastavení podle potřeb uživatele. Bederní opěrka integrovaná v opěráku podporuje správné držení těla a snižuje únavu zad. Stabilní plastový kříž s kolečky určenými pro tvrdé povrchy zajišťuje mobilitu a bezpečné používání na různých typech podlah.
Dětská židle, houpací mechanismus, fialová síťovina, KA-K2006 PUR
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Kancelářská židle s označením KA-K2006 PUR nabízí komfortní sezení díky širokému sedáku potaženému fialovou látkou a prodyšnému opěráku z černé síťoviny, který zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu během práce. Odklápěcí plastové područky umožňují snadné přizpůsobení prostoru a usnadňují zasunutí židle pod stůl. Židle je vybavena houpacím mechanismem s možností nastavení výšky sedáku, což přispívá k ergonomii a individuálnímu nastavení podle potřeb uživatele. Bederní opěrka integrovaná v opěráku podporuje správné držení těla a snižuje únavu zad. Stabilní plastový kříž s kolečky určenými pro tvrdé povrchy zajišťuje mobilitu a bezpečné používání na různých typech podlah.
| Unikátní číslo produktu | 349468 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | fialová |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 54 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 47 cm |
| Nosnost (kg) | 90 kg |
| Šířka (cm) | 57 cm |
| Výška (cm) | 102 cm |
| Výška sedu (cm) | 43 cm |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Odklápěcí područky |
| Karton1 | 55x25,5x52 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 43-52 |
| šířka sedu | 47 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 93-102 |
| Průměr kříže (cm) | 31 cm |
| Výška područek (cm) | 62 |
| Šířka područek (cm) | 5,5 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |
| Martindale (ot.) | 40000 |
















