Dětská židle, výškově nastavitelná, fialová síťovina, KA-K2008 PUR
Dětská židle, výškově nastavitelná, fialová síťovina, KA-K2008 PUR
Ponořte se do vrcholu moderní elegance a bezkonkurenčního pohodlí s nejnovější nabídkou společnosti Autronic. Tato židle je pečlivě vyrobená tak, aby doplnila jakýkoli moderní prostor. Nevyniká pouze svým výrazným fialovým odstínem, ale také dokonalou ergonomií. Díky elegantní síťovině, která vdechuje život jejímu designu, zde nejde jen o estetiku, ale také o podporu zdravějšího sezení.
Jádrem jeho půvabu je pevná bederní opěrka, promyšleně integrovaná pro zajištění pohodlí vašich zad po celý den. Ať už se usadíte při dlouhém pracovním sezení, anebo si vychutnáváte dobré jídlo, přínos pro vyrovnání páteře je jednoznačný. Absence tradičních čalouněných područek jí propůjčuje uhlazený vzhled, zatímco inovativní sklápěcí područky představují možnost pro relaxaci vašich ramen.
Společnost Autronic opět nasadila vysokou laťku, neboť tato židle dokonale spojuje funkčnost a styl. Je vhodná pro ozdobení téměř každého pracovního nebo jídelního stolu a její všestrannost mluví sama za sebe. Volba fialové barvy vnese do vašeho interiéru živost a vytvoří atmosféru, která podněcuje kreativitu a sofistikovanost.
Dětská židle, výškově nastavitelná, fialová síťovina, KA-K2008 PUR
Jádrem jeho půvabu je pevná bederní opěrka, promyšleně integrovaná pro zajištění pohodlí vašich zad po celý den. Ať už se usadíte při dlouhém pracovním sezení, anebo si vychutnáváte dobré jídlo, přínos pro vyrovnání páteře je jednoznačný. Absence tradičních čalouněných područek jí propůjčuje uhlazený vzhled, zatímco inovativní sklápěcí područky představují možnost pro relaxaci vašich ramen.
Společnost Autronic opět nasadila vysokou laťku, neboť tato židle dokonale spojuje funkčnost a styl. Je vhodná pro ozdobení téměř každého pracovního nebo jídelního stolu a její všestrannost mluví sama za sebe. Volba fialové barvy vnese do vašeho interiéru živost a vytvoří atmosféru, která podněcuje kreativitu a sofistikovanost. Více
Jádrem jeho půvabu je pevná bederní opěrka, promyšleně integrovaná pro zajištění pohodlí vašich zad po celý den. Ať už se usadíte při dlouhém pracovním sezení, anebo si vychutnáváte dobré jídlo, přínos pro vyrovnání páteře je jednoznačný. Absence tradičních čalouněných područek jí propůjčuje uhlazený vzhled, zatímco inovativní sklápěcí područky představují možnost pro relaxaci vašich ramen.
Společnost Autronic opět nasadila vysokou laťku, neboť tato židle dokonale spojuje funkčnost a styl. Je vhodná pro ozdobení téměř každého pracovního nebo jídelního stolu a její všestrannost mluví sama za sebe. Volba fialové barvy vnese do vašeho interiéru živost a vytvoří atmosféru, která podněcuje kreativitu a sofistikovanost. Více
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Ponořte se do vrcholu moderní elegance a bezkonkurenčního pohodlí s nejnovější nabídkou společnosti Autronic. Tato židle je pečlivě vyrobená tak, aby doplnila jakýkoli moderní prostor. Nevyniká pouze svým výrazným fialovým odstínem, ale také dokonalou ergonomií. Díky elegantní síťovině, která vdechuje život jejímu designu, zde nejde jen o estetiku, ale také o podporu zdravějšího sezení.
Jádrem jeho půvabu je pevná bederní opěrka, promyšleně integrovaná pro zajištění pohodlí vašich zad po celý den. Ať už se usadíte při dlouhém pracovním sezení, anebo si vychutnáváte dobré jídlo, přínos pro vyrovnání páteře je jednoznačný. Absence tradičních čalouněných područek jí propůjčuje uhlazený vzhled, zatímco inovativní sklápěcí područky představují možnost pro relaxaci vašich ramen.
Společnost Autronic opět nasadila vysokou laťku, neboť tato židle dokonale spojuje funkčnost a styl. Je vhodná pro ozdobení téměř každého pracovního nebo jídelního stolu a její všestrannost mluví sama za sebe. Volba fialové barvy vnese do vašeho interiéru živost a vytvoří atmosféru, která podněcuje kreativitu a sofistikovanost.
| Unikátní číslo produktu | 349473 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | fialová |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 56 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 46 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 59 cm |
| Výška (cm) | 102 cm |
| Výška sedu (cm) | 43 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 7,9 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 8,9 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Pevná bederní opěrka |
| Karton1 | 55,5x25,5x51,5 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 43-52,5 |
| šířka sedu | 46 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška (cm) | 92-101,5 |
| Průměr kříže (cm) | 59 cm |
| Výška područek (cm) | 62,5 |
| Šířka područek (cm) | 5,5 cm |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Barva kříže | Šedá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |










































