Dětská židle, výškově nastavitelná, modrá síťovina, KA-K1063 BLUE
Dětská židle, výškově nastavitelná, modrá síťovina, KA-K1063 BLUE
Dětská židle s modrou síťovinou nabízí pohodlné a vzdušné sezení díky prodyšnému materiálu, který podporuje cirkulaci vzduchu. Opěradlo je vybaveno výškově nastavitelnou bederní opěrkou, která zajišťuje správnou podporu spodní části zad, a výškově nastavitelným opěrákem pro individuální přizpůsobení. Odklápěcí područky umožňují snadnější přístup k pracovnímu prostoru a zároveň šetří místo. Plastový bílý kříž zajišťuje stabilitu a lehkost celé židle, zatímco kolečka jsou vhodná pro tvrdé podlahy, což usnadňuje pohyb po místnosti. Výškově nastavitelný sedák umožňuje optimální přizpůsobení výšky sezení podle potřeby dítěte.
Dětská židle, výškově nastavitelná, modrá síťovina, KA-K1063 BLUE
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Dětská židle s modrou síťovinou nabízí pohodlné a vzdušné sezení díky prodyšnému materiálu, který podporuje cirkulaci vzduchu. Opěradlo je vybaveno výškově nastavitelnou bederní opěrkou, která zajišťuje správnou podporu spodní části zad, a výškově nastavitelným opěrákem pro individuální přizpůsobení. Odklápěcí područky umožňují snadnější přístup k pracovnímu prostoru a zároveň šetří místo. Plastový bílý kříž zajišťuje stabilitu a lehkost celé židle, zatímco kolečka jsou vhodná pro tvrdé podlahy, což usnadňuje pohyb po místnosti. Výškově nastavitelný sedák umožňuje optimální přizpůsobení výšky sezení podle potřeby dítěte.
| Unikátní číslo produktu | 349462 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | modrá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 53 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 43 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 61 cm |
| Výška (cm) | 102 cm |
| Výška sedu (cm) | 43 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 9 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 9 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Karton1 | 60x33X54 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 43-52,5 |
| šířka sedu | 43 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 92-102 |
| Průměr kříže (cm) | 59 cm |
| Výška područek (cm) | 67 |
| Šířka područek (cm) | 7 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Barva kříže | bílá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | ano |
















