Dětská židle, výškově nastavitelná, modrá síťovina, KA-W8008 BLUE
Dětská židle, výškově nastavitelná, modrá síťovina, KA-W8008 BLUE
Dětská kancelářská židle s modrou síťovinou nabízí pohodlné a vzdušné sezení díky prodyšnému materiálu opěradla a sedáku. Bílé plastové nohy s pěti kolečky zajišťují stabilitu a snadnou mobilitu po různých typech podlah. Odklápěcí područky umožňují flexibilní využití prostoru, zatímco nastavitelná bederní opěrka podporuje správné držení zad během práce nebo studia. Výškově nastavitelný sedák umožňuje přizpůsobení židle aktuální výšce dítěte, což přispívá k ergonomii a komfortu. Součástí je také praktická opěrka nohou pro zvýšení pohodlí při delším sezení.
Dětská židle, výškově nastavitelná, modrá síťovina, KA-W8008 BLUE
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Dětská kancelářská židle s modrou síťovinou nabízí pohodlné a vzdušné sezení díky prodyšnému materiálu opěradla a sedáku. Bílé plastové nohy s pěti kolečky zajišťují stabilitu a snadnou mobilitu po různých typech podlah. Odklápěcí područky umožňují flexibilní využití prostoru, zatímco nastavitelná bederní opěrka podporuje správné držení zad během práce nebo studia. Výškově nastavitelný sedák umožňuje přizpůsobení židle aktuální výšce dítěte, což přispívá k ergonomii a komfortu. Součástí je také praktická opěrka nohou pro zvýšení pohodlí při delším sezení.
| Unikátní číslo produktu | 349514 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | modrá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 51 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 36 cm |
| Nosnost (kg) | 150 kg |
| Šířka (cm) | 63 cm |
| Výška (cm) | 102 cm |
| Výška sedu (cm) | 44,5 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 9 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 9,5 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Odklápěcí područky |
| Karton1 | 59x28,5x58 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 44,5-54 |
| šířka sedu | 46 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 92-102 |
| Průměr kříže (cm) | 59 cm |
| Výška područek (cm) | 60 |
| Šířka područek (cm) | 7 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Barva kříže | bílá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |
| Martindale (ot.) | 30000 |















