Dětská židle, výškově nastavitelná, růžová síťovina, KA-B047 PINK
Dětská židle, výškově nastavitelná, růžová síťovina, KA-B047 PINK
Kancelářská židle s označením KA-B047 PINK nabízí kombinaci růžového látkového sedáku a černého prodyšného síťovaného opěráku, který zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu během sezení. Výškově nastavitelný píst umožňuje snadné přizpůsobení výšky sedáku individuálním potřebám uživatele. Pevné plastové područky doplňují jednoduchý design a podporují správnou polohu paží. Židle je vybavena plastovým křížem s kolečky, která umožňují snadný pohyb po různých typech podlah. Díky kvalitnímu zpracování a ergonomickému provedení je vhodná zejména pro dětské pracovní kouty či domácí kanceláře.
Dětská židle, výškově nastavitelná, růžová síťovina, KA-B047 PINK
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Kancelářská židle s označením KA-B047 PINK nabízí kombinaci růžového látkového sedáku a černého prodyšného síťovaného opěráku, který zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu během sezení. Výškově nastavitelný píst umožňuje snadné přizpůsobení výšky sedáku individuálním potřebám uživatele. Pevné plastové područky doplňují jednoduchý design a podporují správnou polohu paží. Židle je vybavena plastovým křížem s kolečky, která umožňují snadný pohyb po různých typech podlah. Díky kvalitnímu zpracování a ergonomickému provedení je vhodná zejména pro dětské pracovní kouty či domácí kanceláře.
| Unikátní číslo produktu | 349438 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | růžová |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 53 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 48 cm |
| Nosnost (kg) | 90 kg |
| Šířka (cm) | 58 cm |
| Výška (cm) | 102 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 10,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 11 kg |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Prodyšný opěrák |
| Karton1 | 61x20x54 |
| Kříž | plast |
| Kolečka | plast |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 41-52 |
| šířka sedu | 48 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |









