Dětská židle, výškově nastavitelná, růžová síťovina, KA-K1062 PINK
Dětská židle, výškově nastavitelná, růžová síťovina, KA-K1062 PINK
Dětská židle s růžovým síťovinovým potahem nabízí lehké a vzdušné sezení vhodné pro mladší uživatele. Bílý plastový kříž zajišťuje stabilitu a zároveň je odolný vůči běžnému opotřebení, zatímco kolečka jsou přizpůsobena pro použití na tvrdých podlahách, což usnadňuje pohyb bez poškození povrchu. Odklápěcí plastové područky umožňují snadné přizpůsobení prostoru kolem židle. Výškově nastavitelný mechanismus umožňuje individuální nastavení sedáku podle potřeby dítěte, čímž podporuje správnou ergonomii během práce nebo studia. Židle je navržena tak, aby kombinovala funkčnost s příjemným designem vhodným do dětského pokoje.
Dětská židle, výškově nastavitelná, růžová síťovina, KA-K1062 PINK
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Dětská židle s růžovým síťovinovým potahem nabízí lehké a vzdušné sezení vhodné pro mladší uživatele. Bílý plastový kříž zajišťuje stabilitu a zároveň je odolný vůči běžnému opotřebení, zatímco kolečka jsou přizpůsobena pro použití na tvrdých podlahách, což usnadňuje pohyb bez poškození povrchu. Odklápěcí plastové područky umožňují snadné přizpůsobení prostoru kolem židle. Výškově nastavitelný mechanismus umožňuje individuální nastavení sedáku podle potřeby dítěte, čímž podporuje správnou ergonomii během práce nebo studia. Židle je navržena tak, aby kombinovala funkčnost s příjemným designem vhodným do dětského pokoje.
| Unikátní číslo produktu | 349461 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | růžová |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 48 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 42 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 60 cm |
| Výška (cm) | 90 cm |
| Výška sedu (cm) | 43 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 8 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 8 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Karton1 | 55x27,5X54 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 43-52 |
| šířka sedu | 45 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 81-90 |
| Průměr kříže (cm) | 59 cm |
| Výška područek (cm) | 67 |
| Šířka područek (cm) | 7 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Barva kříže | bílá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |















