Dětská židle, výškově nastavitelná, růžová síťovina, KA-K2008 PINK
Dětská židle, výškově nastavitelná, růžová síťovina, KA-K2008 PINK
Židle Autronic, která je symbolem moderní sofistikovanosti a pohodlí, pozvedne úroveň skoro každého interiéru. Tato židle vyrobená z živé růžové látky zaručí odolnost a prodyšnost. Její čalounění ze síťoviny nejenže dodává moderní nádech, ale také zajišťuje optimální proudění vzduchu, takže udržuje uživatele v chladu a pohodlí po celou dobu delšího sezení.
Tato židle je navržena s pevnou bederní opěrkou, která zajišťuje nezbytnou stabilitu spodní části zad, což zlepšuje držení těla a pohodlí během sezení. Ačkoli se kvůli elegantnějšímu vzhledu vzdává čalouněných područek, kompenzuje to promyšleně navrženými sklápěcími područkami, které umožňují přizpůsobitelné sezení na míru potřebám uživatele. Tyto područky zajišťují flexibilitu i oporu, takže je židle ideální volbou pro různá prostředí.
Tato židle je vhodná k sezení téměř u každého pracovního nebo jídelního stolu a splňuje nejen požadavky firem, které chtějí vybavit své kanceláře, ale osloví i soukromé zákazníky, kteří hledají nádech elegance do svých domovů. Židle Autronic se bez problémů začlení do libovolného interiéru a nabídne kombinaci luxusu, ergonomie a jemné barvy.
Dětská židle, výškově nastavitelná, růžová síťovina, KA-K2008 PINK
Tato židle je navržena s pevnou bederní opěrkou, která zajišťuje nezbytnou stabilitu spodní části zad, což zlepšuje držení těla a pohodlí během sezení. Ačkoli se kvůli elegantnějšímu vzhledu vzdává čalouněných područek, kompenzuje to promyšleně navrženými sklápěcími područkami, které umožňují přizpůsobitelné sezení na míru potřebám uživatele. Tyto područky zajišťují flexibilitu i oporu, takže je židle ideální volbou pro různá prostředí.
Tato židle je vhodná k sezení téměř u každého pracovního nebo jídelního stolu a splňuje nejen požadavky firem, které chtějí vybavit své kanceláře, ale osloví i soukromé zákazníky, kteří hledají nádech elegance do svých domovů. Židle Autronic se bez problémů začlení do libovolného interiéru a nabídne kombinaci luxusu, ergonomie a jemné barvy. Více
Tato židle je navržena s pevnou bederní opěrkou, která zajišťuje nezbytnou stabilitu spodní části zad, což zlepšuje držení těla a pohodlí během sezení. Ačkoli se kvůli elegantnějšímu vzhledu vzdává čalouněných područek, kompenzuje to promyšleně navrženými sklápěcími područkami, které umožňují přizpůsobitelné sezení na míru potřebám uživatele. Tyto područky zajišťují flexibilitu i oporu, takže je židle ideální volbou pro různá prostředí.
Tato židle je vhodná k sezení téměř u každého pracovního nebo jídelního stolu a splňuje nejen požadavky firem, které chtějí vybavit své kanceláře, ale osloví i soukromé zákazníky, kteří hledají nádech elegance do svých domovů. Židle Autronic se bez problémů začlení do libovolného interiéru a nabídne kombinaci luxusu, ergonomie a jemné barvy. Více
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Židle Autronic, která je symbolem moderní sofistikovanosti a pohodlí, pozvedne úroveň skoro každého interiéru. Tato židle vyrobená z živé růžové látky zaručí odolnost a prodyšnost. Její čalounění ze síťoviny nejenže dodává moderní nádech, ale také zajišťuje optimální proudění vzduchu, takže udržuje uživatele v chladu a pohodlí po celou dobu delšího sezení.
Tato židle je navržena s pevnou bederní opěrkou, která zajišťuje nezbytnou stabilitu spodní části zad, což zlepšuje držení těla a pohodlí během sezení. Ačkoli se kvůli elegantnějšímu vzhledu vzdává čalouněných područek, kompenzuje to promyšleně navrženými sklápěcími područkami, které umožňují přizpůsobitelné sezení na míru potřebám uživatele. Tyto područky zajišťují flexibilitu i oporu, takže je židle ideální volbou pro různá prostředí.
Tato židle je vhodná k sezení téměř u každého pracovního nebo jídelního stolu a splňuje nejen požadavky firem, které chtějí vybavit své kanceláře, ale osloví i soukromé zákazníky, kteří hledají nádech elegance do svých domovů. Židle Autronic se bez problémů začlení do libovolného interiéru a nabídne kombinaci luxusu, ergonomie a jemné barvy.
| Unikátní číslo produktu | 349472 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | růžová |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 56 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 46 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 59 cm |
| Výška (cm) | 102 cm |
| Výška sedu (cm) | 43 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 8,9 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 7,9 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Pevná bederní opěrka |
| Karton1 | 55,5x25,5x51,5 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 43-52,5 |
| šířka sedu | 46 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška (cm) | 92-101,5 |
| Průměr kříže (cm) | 59 cm |
| Výška područek (cm) | 62,5 |
| Šířka područek (cm) | 5,5 cm |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Barva kříže | Šedá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |














































