Dětská židle, výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-C801 GREY
Dětská židle, výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-C801 GREY
Moderní dětská židle značky Autronic je ideální volbou pro každý dětský pokoj. Díky výškově nastavitelné konstrukci roste spolu s dítětem a poskytuje pohodlné sezení během učení i hraní. Prodyšný síťovaný opěrák zajišťuje dostatečné odvětrávání, zatímco měkký sedák z PU pěny nabízí komfort i při delším sezení. Židle je vybavena kolečky vhodnými na tvrdé podlahy a bílým plastovým křížem, který působí elegantně a zároveň stabilně. Stylový doplněk do moderního interiéru.
Dětská židle, výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-C801 GREY
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní dětská židle značky Autronic je ideální volbou pro každý dětský pokoj. Díky výškově nastavitelné konstrukci roste spolu s dítětem a poskytuje pohodlné sezení během učení i hraní. Prodyšný síťovaný opěrák zajišťuje dostatečné odvětrávání, zatímco měkký sedák z PU pěny nabízí komfort i při delším sezení. Židle je vybavena kolečky vhodnými na tvrdé podlahy a bílým plastovým křížem, který působí elegantně a zároveň stabilně. Stylový doplněk do moderního interiéru.
| Unikátní číslo produktu | 349446 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | Šedá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 47 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 39 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 44 cm |
| Výška (cm) | 93 cm |
| Výška sedu (cm) | 41 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 6,14 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 7,2 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | NÉ |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Prodyšný opěrák |
| Karton1 | 49x25x48 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 41-55 |
| šířka sedu | 44 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška (cm) | 79-93 |
| Průměr kříže (cm) | 51 cm |
| Materiál kříže | plast |
| Barva kříže | bílá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | ano |



























