Dětská židle, výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-C806 GREY
Dětská židle, výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-C806 GREY
Dětská židle v příjemných pastelových barvách spolu s bílou kostrou nabízí jednoduchý a elegantní design. Židle má pevný opěrák potažený prodyšným síťovaným materiálem. Sedák ve stejném potahu poskytuje dostatek pohodlí díky svému vyměkčení. Pro pocit pohodlí slouží pevné područky, které jsou na své vrchní části opatřeny lesklým plastovým povrchem v barvě potahového materiálu. Důležitá je také integrovaná opěra nohou, která přispívá k pohodlnému sezení. Židle je opatřena speciálními funkčními kolečky, která se při zatížení automaticky zablokují, což zabraňuje nechtěným pohybům židle.
Dětská židle, výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-C806 GREY
Židle má pevný opěrák potažený prodyšným síťovaným materiálem. Sedák ve stejném potahu poskytuje dostatek pohodlí díky svému vyměkčení.
Pro pocit pohodlí slouží pevné područky, které jsou na své vrchní části opatřeny lesklým plastovým povrchem v barvě potahového materiálu. Důležitá je také integrovaná opěra nohou, která přispívá k pohodlnému sezení.
Židle je opatřena speciálními funkčními kolečky, která se při zatížení automaticky zablokují, což zabraňuje nechtěným pohybům židle. Více
Židle má pevný opěrák potažený prodyšným síťovaným materiálem. Sedák ve stejném potahu poskytuje dostatek pohodlí díky svému vyměkčení.
Pro pocit pohodlí slouží pevné područky, které jsou na své vrchní části opatřeny lesklým plastovým povrchem v barvě potahového materiálu. Důležitá je také integrovaná opěra nohou, která přispívá k pohodlnému sezení.
Židle je opatřena speciálními funkčními kolečky, která se při zatížení automaticky zablokují, což zabraňuje nechtěným pohybům židle. Více
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Dětská židle v příjemných pastelových barvách spolu s bílou kostrou nabízí jednoduchý a elegantní design. Židle má pevný opěrák potažený prodyšným síťovaným materiálem. Sedák ve stejném potahu poskytuje dostatek pohodlí díky svému vyměkčení. Pro pocit pohodlí slouží pevné područky, které jsou na své vrchní části opatřeny lesklým plastovým povrchem v barvě potahového materiálu. Důležitá je také integrovaná opěra nohou, která přispívá k pohodlnému sezení. Židle je opatřena speciálními funkčními kolečky, která se při zatížení automaticky zablokují, což zabraňuje nechtěným pohybům židle.
| Unikátní číslo produktu | 349449 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | Šedá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 51 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 44 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 60 cm |
| Výška (cm) | 99 cm |
| Výška sedu (cm) | 45 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 8,6 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 9,9 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Opěrka nohou |
| Karton1 | 54x30x53,5 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 45-59 |
| šířka sedu | 45 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška (cm) | 85-99 |
| Průměr kříže (cm) | 57 cm |
| Výška područek (cm) | 62 |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Barva kříže | bílá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |





























