Dětská židle, výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-K2008 GREY
Dětská židle, výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-K2008 GREY
Židle Autronic je vyrobena s důrazem na moderní estetiku a má elegantní šedou síťovanou látku, která dokonale doplní každou moderní místnost. Její hladký, prodyšný materiál jí nejen dodává nádech sofistikovanosti, ale také zajišťuje pohodlí při dlouhých hodinách sezení, takže je ideální volbou pro firmy i náročné soukromé zákazníky.
Díky inovativnímu designu obsahuje tato židle pevnou bederní opěrku, promyšleně navrženou pro posílení správného držení těla a zmírnění napětí v dolní části zad. Absence tradičních čalouněných područek dodává židli minimalistický půvab, zatímco funkce výklopných područek umožňuje snadné přizpůsobení jakékoliv výšce stolu a spojuje funkčnost se stylem.
Závazek společnosti Autronic ke kvalitě je patrný v každém aspektu konstrukce této židle. Moderní silueta v kombinaci s praktickými prvky, jako je pevná bederní opěrka a ohebné područky, zajišťuje nejen pohodlné, ale i zdravé sezení. Ať už tato židle zdobí kancelářské prostory, anebo dodává eleganci soukromému domu, představuje vrchol moderního designu přizpůsobeného potřebám dnešní doby.
Dětská židle, výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-K2008 GREY
Díky inovativnímu designu obsahuje tato židle pevnou bederní opěrku, promyšleně navrženou pro posílení správného držení těla a zmírnění napětí v dolní části zad. Absence tradičních čalouněných područek dodává židli minimalistický půvab, zatímco funkce výklopných područek umožňuje snadné přizpůsobení jakékoliv výšce stolu a spojuje funkčnost se stylem.
Závazek společnosti Autronic ke kvalitě je patrný v každém aspektu konstrukce této židle. Moderní silueta v kombinaci s praktickými prvky, jako je pevná bederní opěrka a ohebné područky, zajišťuje nejen pohodlné, ale i zdravé sezení. Ať už tato židle zdobí kancelářské prostory, anebo dodává eleganci soukromému domu, představuje vrchol moderního designu přizpůsobeného potřebám dnešní doby. Více
Díky inovativnímu designu obsahuje tato židle pevnou bederní opěrku, promyšleně navrženou pro posílení správného držení těla a zmírnění napětí v dolní části zad. Absence tradičních čalouněných područek dodává židli minimalistický půvab, zatímco funkce výklopných područek umožňuje snadné přizpůsobení jakékoliv výšce stolu a spojuje funkčnost se stylem.
Závazek společnosti Autronic ke kvalitě je patrný v každém aspektu konstrukce této židle. Moderní silueta v kombinaci s praktickými prvky, jako je pevná bederní opěrka a ohebné područky, zajišťuje nejen pohodlné, ale i zdravé sezení. Ať už tato židle zdobí kancelářské prostory, anebo dodává eleganci soukromému domu, představuje vrchol moderního designu přizpůsobeného potřebám dnešní doby. Více
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Židle Autronic je vyrobena s důrazem na moderní estetiku a má elegantní šedou síťovanou látku, která dokonale doplní každou moderní místnost. Její hladký, prodyšný materiál jí nejen dodává nádech sofistikovanosti, ale také zajišťuje pohodlí při dlouhých hodinách sezení, takže je ideální volbou pro firmy i náročné soukromé zákazníky.
Díky inovativnímu designu obsahuje tato židle pevnou bederní opěrku, promyšleně navrženou pro posílení správného držení těla a zmírnění napětí v dolní části zad. Absence tradičních čalouněných područek dodává židli minimalistický půvab, zatímco funkce výklopných područek umožňuje snadné přizpůsobení jakékoliv výšce stolu a spojuje funkčnost se stylem.
Závazek společnosti Autronic ke kvalitě je patrný v každém aspektu konstrukce této židle. Moderní silueta v kombinaci s praktickými prvky, jako je pevná bederní opěrka a ohebné područky, zajišťuje nejen pohodlné, ale i zdravé sezení. Ať už tato židle zdobí kancelářské prostory, anebo dodává eleganci soukromému domu, představuje vrchol moderního designu přizpůsobeného potřebám dnešní doby.
| Unikátní číslo produktu | 349470 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | Šedá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 56 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 46 cm |
| Šířka (cm) | 59 cm |
| Výška (cm) | 102 cm |
| Výška sedu (cm) | 43 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 7,9 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 8,9 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Pevná bederní opěrka |
| Karton1 | 55,5x25,5x51,5 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 43-52,5 |
| šířka sedu | 46 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška (cm) | 92-101,5 |
| Průměr kříže (cm) | 59 cm |
| Výška područek (cm) | 62,5 |
| Šířka područek (cm) | 5,5 cm |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Barva kříže | Šedá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |










































