Dětská židle, výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-L103 GREY
Dětská židle, výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-L103 GREY
Moderní kancelářská židle značky Autronic nabízí stylový design a pohodlí pro každodenní práci. Opěrák je potažen prodyšnou šedou síťovinou (mesh), která zajišťuje optimální ventilaci a podporu zad. Pevné černé plastové područky poskytují komfort při sezení, zatímco stabilitu židle zajišťuje chromový kříž s kolečky pro snadný pohyb. Díky kombinaci kvalitních materiálů a elegantního vzhledu je ideální volbou do kanceláře i domácí pracovny.
Dětská židle, výškově nastavitelná, šedá síťovina, KA-L103 GREY
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní kancelářská židle značky Autronic nabízí stylový design a pohodlí pro každodenní práci. Opěrák je potažen prodyšnou šedou síťovinou (mesh), která zajišťuje optimální ventilaci a podporu zad. Pevné černé plastové područky poskytují komfort při sezení, zatímco stabilitu židle zajišťuje chromový kříž s kolečky pro snadný pohyb. Díky kombinaci kvalitních materiálů a elegantního vzhledu je ideální volbou do kanceláře i domácí pracovny.
| Unikátní číslo produktu | 349483 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | Šedá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 54 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 40 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 58 cm |
| Výška (cm) | 92 cm |
| Výška sedu (cm) | 42 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 6,67 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 7,5 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Pevná bederní opěrka |
| Karton1 | 52x25x51 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 42-51 |
| šířka sedu | 48 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 83-92 |
| Průměr kříže (cm) | 56 cm |
| Výška područek (cm) | 56 |
| Šířka područek (cm) | 4,5 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | kov |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | Stříbrná |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |
| Martindale (ot.) | 90000 |































