Dětská židle, výškově nastavitelná, zelená síťovina, KA-K1062 GRN
Dětská židle, výškově nastavitelná, zelená síťovina, KA-K1062 GRN
Dětská židle s konstrukcí značky Autronic nabízí kombinaci svěží zelené síťoviny a bílého plastového kříže, který je navržen pro použití na tvrdých podlahách. Sedák je čalouněný příjemnou zelenou látkou, zatímco opěradlo tvoří prodyšná síťovina podporující cirkulaci vzduchu během sezení. Odklápěcí područky umožňují snadné přizpůsobení prostoru a výškově nastavitelný mechanismus zajišťuje ergonomické sezení přizpůsobené dětskému uživateli. Plastový kříž s pěti rameny poskytuje stabilitu a kolečka jsou vhodná pro hladké povrchy, což usnadňuje pohyb židle. Tento model je ideální volbou pro dětské pokoje, kde je kladen důraz na pohodlí i praktičnost.
Dětská židle, výškově nastavitelná, zelená síťovina, KA-K1062 GRN
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Dětská židle s konstrukcí značky Autronic nabízí kombinaci svěží zelené síťoviny a bílého plastového kříže, který je navržen pro použití na tvrdých podlahách. Sedák je čalouněný příjemnou zelenou látkou, zatímco opěradlo tvoří prodyšná síťovina podporující cirkulaci vzduchu během sezení. Odklápěcí područky umožňují snadné přizpůsobení prostoru a výškově nastavitelný mechanismus zajišťuje ergonomické sezení přizpůsobené dětskému uživateli. Plastový kříž s pěti rameny poskytuje stabilitu a kolečka jsou vhodná pro hladké povrchy, což usnadňuje pohyb židle. Tento model je ideální volbou pro dětské pokoje, kde je kladen důraz na pohodlí i praktičnost.
| Unikátní číslo produktu | 349460 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | zelená |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 48 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 42 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 60 cm |
| Výška (cm) | 90 cm |
| Výška sedu (cm) | 43 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 8 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 8 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Karton1 | 55x27,5X54 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 43-52 |
| šířka sedu | 45 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 81-90 |
| Průměr kříže (cm) | 59 cm |
| Výška područek (cm) | 67 |
| Šířka područek (cm) | 7 cm |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Barva kříže | bílá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |















