Dětská židle, výškově nastavitelná, zelená síťovina, KA-K2008 GRN
Dětská židle, výškově nastavitelná, zelená síťovina, KA-K2008 GRN
Tato moderní židle vyrobená renomovanou značkou Autronic snadno kombinuje pohodlí s elegantním designem a je univerzální volbou pro každou kancelář nebo jídelnu. Její čalounění ze zářivě zelené látky nejenže dodá vašemu prostoru barevný nádech, ale také přislíbí odolnost a prodyšnost pro dlouhodobé pohodlí.
Židle je konstruována s pevnou bederní opěrkou, aby se přizpůsobila přirozenému zakřivení vaší páteře. Tento prvek spolu s absencí opěrky hlavy podporuje vzpřímené držení těla, a snižuje tak námahu při delším sezení. Díky svému důrazu na ergonomické pohodlí je ideální volbou pro ty, kteří si na svém nábytku cení jak zdraví, tak elegance.
Tento kus vyniká zejména jedinečnými polohovatelnými područkami, které jsou důkazem inovace společnosti Autronic v oblasti designu nábytku. Tyto područky se nastavují tak, aby podporovaly přirozenou polohu vašich paží při opírání, čímž zvyšují ergonomické výhody židle. Díky absenci pevných čalouněných područek se z židle stává flexibilní a minimalistický kousek do každé domácnosti.
Dětská židle, výškově nastavitelná, zelená síťovina, KA-K2008 GRN
Židle je konstruována s pevnou bederní opěrkou, aby se přizpůsobila přirozenému zakřivení vaší páteře. Tento prvek spolu s absencí opěrky hlavy podporuje vzpřímené držení těla, a snižuje tak námahu při delším sezení. Díky svému důrazu na ergonomické pohodlí je ideální volbou pro ty, kteří si na svém nábytku cení jak zdraví, tak elegance.
Tento kus vyniká zejména jedinečnými polohovatelnými područkami, které jsou důkazem inovace společnosti Autronic v oblasti designu nábytku. Tyto područky se nastavují tak, aby podporovaly přirozenou polohu vašich paží při opírání, čímž zvyšují ergonomické výhody židle. Díky absenci pevných čalouněných područek se z židle stává flexibilní a minimalistický kousek do každé domácnosti. Více
Židle je konstruována s pevnou bederní opěrkou, aby se přizpůsobila přirozenému zakřivení vaší páteře. Tento prvek spolu s absencí opěrky hlavy podporuje vzpřímené držení těla, a snižuje tak námahu při delším sezení. Díky svému důrazu na ergonomické pohodlí je ideální volbou pro ty, kteří si na svém nábytku cení jak zdraví, tak elegance.
Tento kus vyniká zejména jedinečnými polohovatelnými područkami, které jsou důkazem inovace společnosti Autronic v oblasti designu nábytku. Tyto područky se nastavují tak, aby podporovaly přirozenou polohu vašich paží při opírání, čímž zvyšují ergonomické výhody židle. Díky absenci pevných čalouněných područek se z židle stává flexibilní a minimalistický kousek do každé domácnosti. Více
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Tato moderní židle vyrobená renomovanou značkou Autronic snadno kombinuje pohodlí s elegantním designem a je univerzální volbou pro každou kancelář nebo jídelnu. Její čalounění ze zářivě zelené látky nejenže dodá vašemu prostoru barevný nádech, ale také přislíbí odolnost a prodyšnost pro dlouhodobé pohodlí.
Židle je konstruována s pevnou bederní opěrkou, aby se přizpůsobila přirozenému zakřivení vaší páteře. Tento prvek spolu s absencí opěrky hlavy podporuje vzpřímené držení těla, a snižuje tak námahu při delším sezení. Díky svému důrazu na ergonomické pohodlí je ideální volbou pro ty, kteří si na svém nábytku cení jak zdraví, tak elegance.
Tento kus vyniká zejména jedinečnými polohovatelnými područkami, které jsou důkazem inovace společnosti Autronic v oblasti designu nábytku. Tyto područky se nastavují tak, aby podporovaly přirozenou polohu vašich paží při opírání, čímž zvyšují ergonomické výhody židle. Díky absenci pevných čalouněných područek se z židle stává flexibilní a minimalistický kousek do každé domácnosti.
| Unikátní číslo produktu | 349471 |
|---|---|
| materiál | Síťovina |
| Barva | zelená |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 56 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 46 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 59 cm |
| Výška (cm) | 102 cm |
| Výška sedu (cm) | 43 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 8,7 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 9 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Pevná bederní opěrka |
| Karton1 | 55x26,5x52 |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 43-52,5 |
| šířka sedu | 46 cm |
| Styl | Moderní |
| Mechanika | Výškově nastavitelná |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | NÉ |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška (cm) | 92-101,5 |
| Průměr kříže (cm) | 59 cm |
| Výška područek (cm) | 62,5 |
| Šířka područek (cm) | 5,5 cm |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | NÉ |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Barva kříže | Šedá |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |












































