Dvoumístná pohovka, béžová, manšestrová látka, ASB-4170 BGE2 - Barva (vyberte): béžová#art-asb-4170-bge2
Dvoumístná pohovka, béžová, manšestrová látka, ASB-4170 BGE2
Stylová a praktická rozkládací pohovka Autronic je ideální volbou pro váš obývací pokoj. Kombinace industriálního stylu a elegantní manšestrové látky dodá vašemu interiéru moderní šmrnc. Pohovka se snadno rozloží na pohodlné lůžko, což z ní dělá skvělou volbu pro hosty nebo každodenní odpočinek. Měkké výplně z PU pěny zaručují komfort při sezení i spaní. Stabilitu zajišťují kovové nohy s moderním čtvercovým průřezem. Perfektní spojení designu a funkčnosti pro každodenní použití.
Dvoumístná pohovka, béžová, manšestrová látka, ASB-4170 BGE2 - Barva (vyberte): béžová#art-asb-4170-bge2
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Stylová a praktická rozkládací pohovka Autronic je ideální volbou pro váš obývací pokoj. Kombinace industriálního stylu a elegantní manšestrové látky dodá vašemu interiéru moderní šmrnc. Pohovka se snadno rozloží na pohodlné lůžko, což z ní dělá skvělou volbu pro hosty nebo každodenní odpočinek. Měkké výplně z PU pěny zaručují komfort při sezení i spaní. Stabilitu zajišťují kovové nohy s moderním čtvercovým průřezem. Perfektní spojení designu a funkčnosti pro každodenní použití.
| Unikátní číslo produktu | 349555 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Rozměry | Šířka (cm): 140cm × Výška (cm): 83cm × Hloubka (cm): 76cm |
| Hmotnost | 53.5 |
| Barva | béžová |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 76 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 52 cm |
| Nosnost (kg) | 200 kg |
| Šířka (cm) | 140 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 83 cm |
| Výška sedu (cm) | 46 cm |
| Barva nohou | černá |
| Skupina zboží | Dvoumístná pohovka |
| Hmotnost - netto (kg) | 52,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 55 kg |
| Materiál nohou | plast |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Rozložitelné na lůžko |
| Rozklad | ano |
| Karton1 | 140x73x51 |
| šířka sedu | 114 cm |
| Druh potahové látky | manšestrová látka |
| Výška područek (cm) | 55 |
| Šířka područek (cm) | 13 cm |
| Funkce | Rozkládací |
| Plocha lůžka | 95 x 174 |
| Výška lůžka (cm) | 47 |
| Typ ovládání | Manuální ovládání |
| Počet míst k sezení | 2 |









