Herní a kancelářské křeslo E-racer, potah červená a černá látka DOPRODEJ
Herní a kancelářské křeslo E-racer, potah červená a černá látka DOPRODEJ
Setkání designu a sofistikované funkčnosti - to je toto herní a kancelářské křeslo. Vyznačuje se výrazným barevným kontrastem černé a červené barvy příjemného potahu a také zaoblenými liniemi. Kvalitní čalounění sedáku i opěráku je zárukou pohodlného posezení. Integrovaný polštář podhlavníku s vyšívaným logem E-racer zapadá do celkové koncepce herního křesla a zaručuje pohodu při dlouhých herních večerech. Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Masivní černý plastový kříž s červenými doplňky je osazen plastovými kolečky na koberec. Nosnost je 130 kg.
Herní a kancelářské křeslo E-racer, potah červená a černá látka DOPRODEJ
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Setkání designu a sofistikované funkčnosti - to je toto herní a kancelářské křeslo. Vyznačuje se výrazným barevným kontrastem černé a červené barvy příjemného potahu a také zaoblenými liniemi. Kvalitní čalounění sedáku i opěráku je zárukou pohodlného posezení. Integrovaný polštář podhlavníku s vyšívaným logem E-racer zapadá do celkové koncepce herního křesla a zaručuje pohodu při dlouhých herních večerech.
Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Masivní černý plastový kříž s červenými doplňky je osazen plastovými kolečky na koberec. Nosnost je 130 kg. Více
Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Masivní černý plastový kříž s červenými doplňky je osazen plastovými kolečky na koberec. Nosnost je 130 kg. Více
Původní cena 3 690 Kč.
Ušetříte
10 %(369 Kč).
3 321 Kč
s DPH
Setkání designu a sofistikované funkčnosti - to je toto herní a kancelářské křeslo. Vyznačuje se výrazným barevným kontrastem černé a červené barvy příjemného potahu a také zaoblenými liniemi. Kvalitní čalounění sedáku i opěráku je zárukou pohodlného posezení. Integrovaný polštář podhlavníku s vyšívaným logem E-racer zapadá do celkové koncepce herního křesla a zaručuje pohodu při dlouhých herních večerech.
Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Masivní černý plastový kříž s červenými doplňky je osazen plastovými kolečky na koberec. Nosnost je 130 kg. Více
Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Masivní černý plastový kříž s červenými doplňky je osazen plastovými kolečky na koberec. Nosnost je 130 kg. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Setkání designu a sofistikované funkčnosti - to je toto herní a kancelářské křeslo. Vyznačuje se výrazným barevným kontrastem černé a červené barvy příjemného potahu a také zaoblenými liniemi. Kvalitní čalounění sedáku i opěráku je zárukou pohodlného posezení. Integrovaný polštář podhlavníku s vyšívaným logem E-racer zapadá do celkové koncepce herního křesla a zaručuje pohodu při dlouhých herních večerech.
Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Masivní černý plastový kříž s červenými doplňky je osazen plastovými kolečky na koberec. Nosnost je 130 kg.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 307679 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva | černá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 65 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 49 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 67 cm |
| Výška (cm) | 128 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 17,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 18 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Ergonomicky tvarovaný opěrák |
| Karton1 | 83x33x65 |
| Kříž | plast |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Nastavitelná výška sedu (cm) | 46-52 |
| šířka sedu | 53 cm |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | NÉ |
| Opěrka hlavy | ano |
| Druh potahové látky | látka |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál kříže | plast |
| Čalouněné područky | ano |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Houpací mechanismus |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |






