Herní křeslo, šedá a černá ekokůže, houpací mech., opěrák 135°
Herní křeslo, šedá a černá ekokůže, houpací mech., opěrák 135°
Herní křeslo v designu sedačky závodního vozu a zaoblenými liniemi a novou funkcí opěráku. Potah je kombinace černé, do V prošívané ekokůže a šedé ekokůže na okrajích sedáku i opěráku a odnímatelných polštářcích. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Židle je vybavena houpacím mechanismem s nastavením protiváhy a aretací v základní poloze. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem, umístěným pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Ruce unavené od klávesnice a rychlé myši si můžete pohodlně položit na plastové područky, na ložné ploše polstrované černou a šedou ekokůží. Opěrák je vyšší s designovými otvory v horní části lemovanými černými plastovými výlisky. Ty dodávají židli nejen potřebný závodní vzhled (otvory na bezpečnostní pásy), ale také usnadňuje manipulaci. Kříž je kovový, lakovaný černou barvou. Jednotlivé paprsky jsou šroubované k centrálnímu nosníku s pístem. Kolečka jsou plastová, vhodná na koberce. Nosnost židle je až 120 kg. Jako novou funkci můžete využít několikanásobné polohování opěráku, a to až do 135°. Stačí jen zmáčknou tlačítko umístěné pod područkami a opěrák společně s područkami se bude posouvat do stále větší relaxační polohy.
Herní křeslo, šedá a černá ekokůže, houpací mech., opěrák 135°
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Herní křeslo v designu sedačky závodního vozu a zaoblenými liniemi a novou funkcí opěráku. Potah je kombinace černé, do V prošívané ekokůže a šedé ekokůže na okrajích sedáku i opěráku a odnímatelných polštářcích. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Židle je vybavena houpacím mechanismem s nastavením protiváhy a aretací v základní poloze. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem, umístěným pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Ruce unavené od klávesnice a rychlé myši si můžete pohodlně položit na plastové područky, na ložné ploše polstrované černou a šedou ekokůží. Opěrák je vyšší s designovými otvory v horní části lemovanými černými plastovými výlisky. Ty dodávají židli nejen potřebný závodní vzhled (otvory na bezpečnostní pásy), ale také usnadňuje manipulaci. Kříž je kovový, lakovaný černou barvou. Jednotlivé paprsky jsou šroubované k centrálnímu nosníku s pístem. Kolečka jsou plastová, vhodná na koberce. Nosnost židle je až 120 kg.
Jako novou funkci můžete využít několikanásobné polohování opěráku, a to až do 135°. Stačí jen zmáčknou tlačítko umístěné pod područkami a opěrák společně s područkami se bude posouvat do stále větší relaxační polohy. Více
Jako novou funkci můžete využít několikanásobné polohování opěráku, a to až do 135°. Stačí jen zmáčknou tlačítko umístěné pod područkami a opěrák společně s područkami se bude posouvat do stále větší relaxační polohy. Více
3 390 Kč
s DPH
Herní křeslo v designu sedačky závodního vozu a zaoblenými liniemi a novou funkcí opěráku. Potah je kombinace černé, do V prošívané ekokůže a šedé ekokůže na okrajích sedáku i opěráku a odnímatelných polštářcích. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Židle je vybavena houpacím mechanismem s nastavením protiváhy a aretací v základní poloze. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem, umístěným pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Ruce unavené od klávesnice a rychlé myši si můžete pohodlně položit na plastové područky, na ložné ploše polstrované černou a šedou ekokůží. Opěrák je vyšší s designovými otvory v horní části lemovanými černými plastovými výlisky. Ty dodávají židli nejen potřebný závodní vzhled (otvory na bezpečnostní pásy), ale také usnadňuje manipulaci. Kříž je kovový, lakovaný černou barvou. Jednotlivé paprsky jsou šroubované k centrálnímu nosníku s pístem. Kolečka jsou plastová, vhodná na koberce. Nosnost židle je až 120 kg.
Jako novou funkci můžete využít několikanásobné polohování opěráku, a to až do 135°. Stačí jen zmáčknou tlačítko umístěné pod područkami a opěrák společně s područkami se bude posouvat do stále větší relaxační polohy. Více
Jako novou funkci můžete využít několikanásobné polohování opěráku, a to až do 135°. Stačí jen zmáčknou tlačítko umístěné pod područkami a opěrák společně s područkami se bude posouvat do stále větší relaxační polohy. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Herní křeslo v designu sedačky závodního vozu a zaoblenými liniemi a novou funkcí opěráku. Potah je kombinace černé, do V prošívané ekokůže a šedé ekokůže na okrajích sedáku i opěráku a odnímatelných polštářcích. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Židle je vybavena houpacím mechanismem s nastavením protiváhy a aretací v základní poloze. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem, umístěným pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Ruce unavené od klávesnice a rychlé myši si můžete pohodlně položit na plastové područky, na ložné ploše polstrované černou a šedou ekokůží. Opěrák je vyšší s designovými otvory v horní části lemovanými černými plastovými výlisky. Ty dodávají židli nejen potřebný závodní vzhled (otvory na bezpečnostní pásy), ale také usnadňuje manipulaci. Kříž je kovový, lakovaný černou barvou. Jednotlivé paprsky jsou šroubované k centrálnímu nosníku s pístem. Kolečka jsou plastová, vhodná na koberce. Nosnost židle je až 120 kg.
Jako novou funkci můžete využít několikanásobné polohování opěráku, a to až do 135°. Stačí jen zmáčknou tlačítko umístěné pod područkami a opěrák společně s područkami se bude posouvat do stále větší relaxační polohy.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 342616 |
|---|---|
| materiál | ekokůže |
| Barva | Šedá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 69 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 49 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 60 cm |
| Typ podnože | Kříž |
| Výška (cm) | 121 cm |
| Hmotnost - netto (kg) | 18 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 19 kg |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Ergonomicky tvarovaný opěrák |
| Karton1 | 80x51x26 |
| Kříž | kov |
| Kolečka | Na koberce |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Bederní opěrka | ano |
| Opěrka hlavy | ano |
| Druh potahové látky | ekokůže |
| Složení potahu | 100% polyuretan/polyester |
| Nastavitelná výška (cm) | 121-131 |
| Materiál područek | plast |
| Materiál kříže | kov |
| Čalouněné područky | ano |
| Typ područek | Pevné |
| Barva kříže | černá |
| Funkce | Polohování opěráku |
| Výškově nastavitelný opěrák | NÉ |


























