Houpací křeslo, béžová, látka, AK-373 CRM2
Houpací křeslo, béžová, látka, AK-373 CRM2
Houpací křeslo s béžovým čalouněním z prémiové látky nabízí pohodlné posezení s jemnou texturou, která je příjemná na dotek a snadno se udržuje. Sedák a opěradlo jsou ergonomicky tvarované a doplněné o pevné područky pro maximální komfort. Stabilní nohy jsou vyrobeny z kombinace černého kovu a masivního kaučukovníku, což zajišťuje pevnost a dlouhou životnost. Houpací mechanismus umožňuje plynulé a tiché houpání, které přispívá k relaxaci. Křeslo je vhodné do moderních i klasických interiérů, jeho rozměry a nosnost odpovídají běžným standardům pro pohodlné sezení.
Houpací křeslo, béžová, látka, AK-373 CRM2
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Houpací křeslo s béžovým čalouněním z prémiové látky nabízí pohodlné posezení s jemnou texturou, která je příjemná na dotek a snadno se udržuje. Sedák a opěradlo jsou ergonomicky tvarované a doplněné o pevné područky pro maximální komfort. Stabilní nohy jsou vyrobeny z kombinace černého kovu a masivního kaučukovníku, což zajišťuje pevnost a dlouhou životnost. Houpací mechanismus umožňuje plynulé a tiché houpání, které přispívá k relaxaci. Křeslo je vhodné do moderních i klasických interiérů, jeho rozměry a nosnost odpovídají běžným standardům pro pohodlné sezení.
| Unikátní číslo produktu | 349279 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva | béžová |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 85 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 46 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 67 cm |
| Typ podnože | Pohup |
| Výška (cm) | 90 cm |
| Výška sedu (cm) | 46 cm |
| Barva nohou | přírodní |
| Hmotnost - netto (kg) | 12 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 13 kg |
| Materiál nohou | Masiv |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Houpací |
| Otočná | NÉ |
| Rozklad | NÉ |
| Karton1 | 71x33x71 |
| šířka sedu | 43 cm |
| Druh potahové látky | látka |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Výška područek (cm) | 58 |
| Funkce | Houpací mechanismus |
| Martindale (ot.) | 36000 |












