Houpací křeslo s podnožkou, kov, látka, krémová, AZL-G5245 CRM
Houpací křeslo s podnožkou, kov, látka, krémová, AZL-G5245 CRM
Zahradní houpací křeslo s podnožkou v krémovém odstínu kombinuje pevný kovový rám s lehkým polyratanovým opletením, které dodává celku příjemnou vizuální lehkost. Silné polstrování z béžové látky zajišťuje pohodlné sezení a oporu, zatímco houpací mechanismus umožňuje relaxaci s jemným pohybem. Konstrukce nohou je navržena pro stabilitu a snadnou manipulaci, což oceníte při přesouvání křesla na balkon či terasu. Díky použitým materiálům je křeslo vhodné pro venkovní použití s důrazem na dlouhou životnost a komfort. Rozměry a nosnost jsou přizpůsobeny běžným potřebám zahradního nábytku.
Houpací křeslo s podnožkou, kov, látka, krémová, AZL-G5245 CRM
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Zahradní houpací křeslo s podnožkou v krémovém odstínu kombinuje pevný kovový rám s lehkým polyratanovým opletením, které dodává celku příjemnou vizuální lehkost. Silné polstrování z béžové látky zajišťuje pohodlné sezení a oporu, zatímco houpací mechanismus umožňuje relaxaci s jemným pohybem. Konstrukce nohou je navržena pro stabilitu a snadnou manipulaci, což oceníte při přesouvání křesla na balkon či terasu. Díky použitým materiálům je křeslo vhodné pro venkovní použití s důrazem na dlouhou životnost a komfort. Rozměry a nosnost jsou přizpůsobeny běžným potřebám zahradního nábytku.
| Unikátní číslo produktu | 349621 |
|---|---|
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 116 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 43 cm |
| Materiál konstrukce | kov |
| Šířka (cm) | 94 cm |
| Typ podnože | Obvodová |
| Výška (cm) | 66 cm |
| Výška sedu (cm) | 43 cm |
| Barva nohou |
|
| Hmotnost - netto (kg) | 15,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 18,3 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Houpací |
| Karton1 | 99x68,5x34 |
| Barva (vyberte) |
|
| šířka sedu | 94 cm |
| Styl | Moderní |
| Složení potahu | 100% polyester |
| tloušťka pěny sedáku | 15 |
| Hloubka taburetu | 44 |
| Výška taburetu | 40 |
| Šířka taburetu | 60 |
| Nosnost křesla | 140 |
| Nosnost taburetu | 60 kg |
| Materiál potahu | látka |






