Jídelní set 1+2, rozměr stolu 110x60x75, rozměr lavice 98x30x47, MDF, barva staré dřevo
Jídelní set 1+2, rozměr stolu 110x60x75, rozměr lavice 98x30x47, MDF, barva staré dřevo
Jídelní set značky Autronic v industriálním stylu je praktickým a stylovým řešením pro vaši jídelnu či kuchyň. Sestava obsahuje obdélníkový stůl a dvě lavice, které lze snadno zasunout pod stůl a ušetřit tak místo. Desky v dekoru starého dřeva dodávají příjemnou přírodní atmosféru, zatímco černé kovové nohy zajišťují stabilitu a moderní kontrast.
Jídelní set 1+2, rozměr stolu 110x60x75, rozměr lavice 98x30x47, MDF, barva staré dřevo
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Jídelní set značky Autronic v industriálním stylu je praktickým a stylovým řešením pro vaši jídelnu či kuchyň. Sestava obsahuje obdélníkový stůl a dvě lavice, které lze snadno zasunout pod stůl a ušetřit tak místo. Desky v dekoru starého dřeva dodávají příjemnou přírodní atmosféru, zatímco černé kovové nohy zajišťují stabilitu a moderní kontrast. Více
Původní cena 2 290 Kč.
Ušetříte
10 %(229 Kč).
2 061 Kč
s DPH
Jídelní set značky Autronic v industriálním stylu je praktickým a stylovým řešením pro vaši jídelnu či kuchyň. Sestava obsahuje obdélníkový stůl a dvě lavice, které lze snadno zasunout pod stůl a ušetřit tak místo. Desky v dekoru starého dřeva dodávají příjemnou přírodní atmosféru, zatímco černé kovové nohy zajišťují stabilitu a moderní kontrast. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Jídelní set značky Autronic v industriálním stylu je praktickým a stylovým řešením pro vaši jídelnu či kuchyň. Sestava obsahuje obdélníkový stůl a dvě lavice, které lze snadno zasunout pod stůl a ušetřit tak místo. Desky v dekoru starého dřeva dodávají příjemnou přírodní atmosféru, zatímco černé kovové nohy zajišťují stabilitu a moderní kontrast.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 348723 |
|---|---|
| materiál | MDF |
| Barva | hnědá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 60 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 30 cm |
| Šířka (cm) | 110 cm |
| Typ podnože | Obvodová |
| Výška (cm) | 75 cm |
| Výška sedu (cm) | 47 cm |
| Barva nohou | černá |
| Skupina zboží | Jídelní set s 2 židlemi |
| Hmotnost - netto (kg) | 31,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 32,8 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Odolný a snadno udržovatelný materiál |
| Rozteč nohou | 102 cm |
| Tloušťka desky (cm) | 2,5 cm |
| Rozměr nohy (cm) | 2 x 2 |
| Světlá výška (cm) | 10 |
| Materiál desky | MDF |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozklad | NÉ |
| Povrchová úprava | Matný |
| Dekor desky | Staré dřevo |
| Karton1 | 114x61,5x12 |
| šířka sedu | 98 cm |
| Počet míst k sezení | 4 |
| Šířka stolu (cm) | 110 cm |
| Hloubka stolu (cm) | 60 cm |
| Výška stolu (cm) | 75 cm |
| Šířka židle (cm) | 98 cm |
| Hloubka židle (cm) | 30 cm |
| Výška židle (cm) | 47 cm |










