Jídelní set 1+4, rozměr stolu 120x75x75 cm, MDF, dýha, masivní nohy, moření dub
Jídelní set 1+4, rozměr stolu 120x75x75 cm, MDF, dýha, masivní nohy, moření dub
Vneste do svého domova harmonii s elegantním jídelním setem značky Autronic. Kombinace bílých masivních nohou a desky v přírodním dubovém dekoru přidá vašemu interiéru moderní a svěží vzhled. Set zahrnuje stůl a čtyři židle, které nabízí pohodlí a stabilitu díky preciznímu zpracování z MDF materiálu s dýhou a masivním dřevem. Tento jídelní set je ideální volbou pro rodinné večeře i posezení s přáteli. Vytvořte si stylovou a funkční jídelnu s nadčasovým designem!
Jídelní set 1+4, rozměr stolu 120x75x75 cm, MDF, dýha, masivní nohy, moření dub
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Vneste do svého domova harmonii s elegantním jídelním setem značky Autronic. Kombinace bílých masivních nohou a desky v přírodním dubovém dekoru přidá vašemu interiéru moderní a svěží vzhled. Set zahrnuje stůl a čtyři židle, které nabízí pohodlí a stabilitu díky preciznímu zpracování z MDF materiálu s dýhou a masivním dřevem. Tento jídelní set je ideální volbou pro rodinné večeře i posezení s přáteli. Vytvořte si stylovou a funkční jídelnu s nadčasovým designem! Více
Původní cena 8 790 Kč.
Ušetříte
32 %(2 800 Kč).
5 990 Kč
s DPH
Vneste do svého domova harmonii s elegantním jídelním setem značky Autronic. Kombinace bílých masivních nohou a desky v přírodním dubovém dekoru přidá vašemu interiéru moderní a svěží vzhled. Set zahrnuje stůl a čtyři židle, které nabízí pohodlí a stabilitu díky preciznímu zpracování z MDF materiálu s dýhou a masivním dřevem. Tento jídelní set je ideální volbou pro rodinné večeře i posezení s přáteli. Vytvořte si stylovou a funkční jídelnu s nadčasovým designem! Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Vneste do svého domova harmonii s elegantním jídelním setem značky Autronic. Kombinace bílých masivních nohou a desky v přírodním dubovém dekoru přidá vašemu interiéru moderní a svěží vzhled. Set zahrnuje stůl a čtyři židle, které nabízí pohodlí a stabilitu díky preciznímu zpracování z MDF materiálu s dýhou a masivním dřevem. Tento jídelní set je ideální volbou pro rodinné večeře i posezení s přáteli. Vytvořte si stylovou a funkční jídelnu s nadčasovým designem!
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 348761 |
|---|---|
| materiál | Dýha |
| Barva | přírodní |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 75 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 39 cm |
| Šířka (cm) | 120 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 75 cm |
| Výška sedu (cm) | 44 cm |
| Barva nohou | bílá |
| Skupina zboží | Jídelní set s 4 židlemi |
| Hmotnost - netto (kg) | 45,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 47 kg |
| Materiál nohou | Masiv |
| Počet balení | 3 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Masivní nohy |
| Tloušťka desky (cm) | 2 cm |
| Rozměr nohy (cm) | 5 x 5 |
| Světlá výška (cm) | 68 |
| Materiál desky | Dýha |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozklad | NÉ |
| Dekor desky | Dub |
| Karton1 | 124x78x9,5 |
| šířka sedu | 45 cm |
| Karton2 | 91x44,5x17 |
| Karton3 | 91x44,5x17 |
| Počet míst k sezení | 4 |
| Šířka stolu (cm) | 120 cm |
| Hloubka stolu (cm) | 75 cm |
| Výška stolu (cm) | 75 cm |
| Šířka židle (cm) | 45 cm |
| Hloubka židle (cm) | 49 cm |
| Výška židle (cm) | 90 cm |
| Nosnost židle (kg) | 110 kg |












