Jídelní stůl 110+40x75 cm, cappuccino 4 mm skleněná deska, MDF, cappuccino mat
Jídelní stůl 110+40x75 cm, cappuccino 4 mm skleněná deska, MDF, cappuccino mat
Designový jídelní rozkládací stůl o rozměru 110 + 40 x 75 cm. Vrchní stolová deska je tvrzeného skla tl. 4 mm v trendy cappuccino barvě. Díl rozkladu je také krytý cappuccino sklem jako celá stolová deska, což nepatří ke standardům a řadí stůl do vyšší kategorie. Podkladová deska, centrální noha je z MDF v líbivé cappuccino matné barvě. Podesta je z také z MDF a krytá sklem v barvě. Ze spodní části opatřená plastovými kluzáky, eleminujícími poškození povrchů tvrdých podlah. Mechanické součásti jsou kovové. Stůl jistě zaujme svým nadčasovým designem i skvěloým zpracováním detailu a v neposlední řadě i barvou a stane se elegantním prvkem v moderních i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách. Výška stolu je 76 cm. Ke stolu je možné umístit až 6 židlí.
Jídelní stůl 110+40x75 cm, cappuccino 4 mm skleněná deska, MDF, cappuccino mat
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Designový jídelní rozkládací stůl o rozměru 110 + 40 x 75 cm. Vrchní stolová deska je tvrzeného skla tl. 4 mm v trendy cappuccino barvě. Díl rozkladu je také krytý cappuccino sklem jako celá stolová deska, což nepatří ke standardům a řadí stůl do vyšší kategorie. Podkladová deska, centrální noha je z MDF v líbivé cappuccino matné barvě. Podesta je z také z MDF a krytá sklem v barvě. Ze spodní části opatřená plastovými kluzáky, eleminujícími poškození povrchů tvrdých podlah. Mechanické součásti jsou kovové.
Stůl jistě zaujme svým nadčasovým designem i skvěloým zpracováním detailu a v neposlední řadě i barvou a stane se elegantním prvkem v moderních i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.
Výška stolu je 76 cm. Ke stolu je možné umístit až 6 židlí. Více
Stůl jistě zaujme svým nadčasovým designem i skvěloým zpracováním detailu a v neposlední řadě i barvou a stane se elegantním prvkem v moderních i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.
Výška stolu je 76 cm. Ke stolu je možné umístit až 6 židlí. Více
Původní cena 11 790 Kč.
Ušetříte
20 %(2 300 Kč).
9 490 Kč
s DPH
Designový jídelní rozkládací stůl o rozměru 110 + 40 x 75 cm. Vrchní stolová deska je tvrzeného skla tl. 4 mm v trendy cappuccino barvě. Díl rozkladu je také krytý cappuccino sklem jako celá stolová deska, což nepatří ke standardům a řadí stůl do vyšší kategorie. Podkladová deska, centrální noha je z MDF v líbivé cappuccino matné barvě. Podesta je z také z MDF a krytá sklem v barvě. Ze spodní části opatřená plastovými kluzáky, eleminujícími poškození povrchů tvrdých podlah. Mechanické součásti jsou kovové.
Stůl jistě zaujme svým nadčasovým designem i skvěloým zpracováním detailu a v neposlední řadě i barvou a stane se elegantním prvkem v moderních i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.
Výška stolu je 76 cm. Ke stolu je možné umístit až 6 židlí. Více
Stůl jistě zaujme svým nadčasovým designem i skvěloým zpracováním detailu a v neposlední řadě i barvou a stane se elegantním prvkem v moderních i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.
Výška stolu je 76 cm. Ke stolu je možné umístit až 6 židlí. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Designový jídelní rozkládací stůl o rozměru 110 + 40 x 75 cm. Vrchní stolová deska je tvrzeného skla tl. 4 mm v trendy cappuccino barvě. Díl rozkladu je také krytý cappuccino sklem jako celá stolová deska, což nepatří ke standardům a řadí stůl do vyšší kategorie. Podkladová deska, centrální noha je z MDF v líbivé cappuccino matné barvě. Podesta je z také z MDF a krytá sklem v barvě. Ze spodní části opatřená plastovými kluzáky, eleminujícími poškození povrchů tvrdých podlah. Mechanické součásti jsou kovové.
Stůl jistě zaujme svým nadčasovým designem i skvěloým zpracováním detailu a v neposlední řadě i barvou a stane se elegantním prvkem v moderních i klasicky laděných jídelnách, kuchyních a obývacích prostorách.
Výška stolu je 76 cm. Ke stolu je možné umístit až 6 židlí.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 343410 |
|---|---|
| materiál | MDF |
| Barva | béžová |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 75 cm |
| Nosnost (kg) | 60 kg |
| Šířka (cm) | 110 cm |
| Typ podnože | Centrální |
| Výška (cm) | 76 cm |
| Barva nohou | béžová |
| Skupina zboží | Jídelní stůl rozkládací |
| Hmotnost - netto (kg) | 65,09 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 70,6 kg |
| Materiál nohou | MDF |
| Počet balení | 3 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Rozkládací |
| Materiál desky | sklo |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozklad | ano |
| Povrchová úprava | Matný |
| Karton1 | 117,5x84x15 |
| Styl | Moderní |
| Karton2 | 68x61x21,5 |
| Karton3 | 89x55,5x11,5 |
| Hmotnost (kg) | 66 kg |
| Nastavitelná šířka (cm) | 110-150 |








