Jídelní stůl 120x80x75 cm, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm
Jídelní stůl 120x80x75 cm, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm
Jídelní stůl značky Autronic je vyroben z masivního dubu, což mu dodává pevnost, odolnost a dlouhou životnost. Povrchová úprava olejem zvýrazňuje přirozenou kresbu dřeva a chrání jej před opotřebením. Díky svým rozměrům poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné stolování, a přitom se snadno vejde i do menších interiérů. Stabilitu zajišťují robustní nohy, které podtrhují nadčasový design. Ideální volba pro ty, kteří hledají kvalitní dřevěný nábytek s přírodním vzhledem.
Jídelní stůl 120x80x75 cm, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Jídelní stůl značky Autronic je vyroben z masivního dubu, což mu dodává pevnost, odolnost a dlouhou životnost. Povrchová úprava olejem zvýrazňuje přirozenou kresbu dřeva a chrání jej před opotřebením. Díky svým rozměrům poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné stolování, a přitom se snadno vejde i do menších interiérů. Stabilitu zajišťují robustní nohy, které podtrhují nadčasový design. Ideální volba pro ty, kteří hledají kvalitní dřevěný nábytek s přírodním vzhledem. Více
Původní cena 9 590 Kč.
Ušetříte
10 %(959 Kč).
8 631 Kč
s DPH
Jídelní stůl značky Autronic je vyroben z masivního dubu, což mu dodává pevnost, odolnost a dlouhou životnost. Povrchová úprava olejem zvýrazňuje přirozenou kresbu dřeva a chrání jej před opotřebením. Díky svým rozměrům poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné stolování, a přitom se snadno vejde i do menších interiérů. Stabilitu zajišťují robustní nohy, které podtrhují nadčasový design. Ideální volba pro ty, kteří hledají kvalitní dřevěný nábytek s přírodním vzhledem. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Jídelní stůl značky Autronic je vyroben z masivního dubu, což mu dodává pevnost, odolnost a dlouhou životnost. Povrchová úprava olejem zvýrazňuje přirozenou kresbu dřeva a chrání jej před opotřebením. Díky svým rozměrům poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné stolování, a přitom se snadno vejde i do menších interiérů. Stabilitu zajišťují robustní nohy, které podtrhují nadčasový design. Ideální volba pro ty, kteří hledají kvalitní dřevěný nábytek s přírodním vzhledem.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 348748 |
|---|---|
| materiál | Masiv |
| Barva | přírodní |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 80 cm |
| Nosnost (kg) | 70 kg |
| Šířka (cm) | 120 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 75 cm |
| Barva nohou | přírodní |
| Skupina zboží | Jídelní stůl |
| Hmotnost - netto (kg) | 38 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 40 kg |
| Materiál nohou | Masiv |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Masivní deska |
| Rozteč nohou | 103 cm |
| Rozteč nohou 2 | 63,5 cm |
| Tloušťka desky (cm) | 2 cm |
| Rozměr nohy (cm) | 8x8 |
| Světlá výška (cm) | 66 |
| Materiál desky | Masiv |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozklad | NÉ |
| Povrchová úprava | Olejovaný povrch |
| Dekor desky | Dub |
| Karton1 | 125,5x88x12,5 |













