Jídelní stůl 120x80x76 cm, vysoký lesk - Barva (vyberte): bílá#art-at-3006-wt
Jídelní stůl 120x80x76 cm, vysoký lesk bílý
Tloušťka nohy 8x8 cm.
Jídelní stůl 120x80x76 cm, vysoký lesk - Barva (vyberte): bílá#art-at-3006-wt
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Tloušťka nohy 8x8 cm. Více
Hmotnost: 24.5 kg
Doprava a platba ZDARMA
Původní cena 3 490 Kč.
Ušetříte
20 %(700 Kč).
2 790 Kč
s DPH
Tloušťka nohy 8x8 cm. Více
Hmotnost: 24.5 kg
Doprava a platba ZDARMA
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Tloušťka nohy 8x8 cm.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 192997 |
|---|---|
| materiál | MDF |
| Rozměry | Šířka (cm): 135cm × Výška (cm): 76cm × Hloubka (cm): 80cm, Šířka (cm): 160cm × Výška (cm): 76cm × Hloubka (cm): 90cm |
| Hmotnost | 28, 34.5 |
| Barva | bílá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 80 cm |
| Nosnost (kg) | 70 kg |
| Šířka (cm) | 120 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 76 cm |
| Barva nohou | bílá |
| Skupina zboží | Jídelní stůl |
| Hmotnost - netto (kg) | 24,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 25,5 kg |
| Materiál nohou | MDF |
| Počet balení | 2 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Zaoblené rohy |
| Rozteč nohou | 104 cm |
| Rozteč nohou 2 | 63,5 cm |
| Tloušťka desky (cm) | 4 cm |
| Rozměr nohy (cm) | 8 x 8 |
| Světlá výška (cm) | 72 |
| Materiál desky | MDF |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozklad | NÉ |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Karton1 | 125,5x86x7 |
| Styl | Moderní |
| Karton2 | 76x20,5x22 |




