Jídelní stůl 140x88x76, deska MDF dekor divoký dub tloušťka 100mm, kov černý mat
Jídelní stůl 140x88x76, deska MDF dekor divoký dub tloušťka 100mm, kov černý mat
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Původní cena 5 490 Kč.
Ušetříte
10 %(549 Kč).
4 941 Kč
s DPH
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 253503 |
|---|---|
| materiál | MDF |
| Barva | hnědá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 88 cm |
| Nosnost (kg) | 60 kg |
| Šířka (cm) | 140 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 75 cm |
| Barva nohou | černá |
| Skupina zboží | Jídelní stůl |
| Hmotnost - netto (kg) | 30 Kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 31 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Stabilní kovová podnož |
| Rozteč nohou | 124 cm |
| Rozteč nohou 2 | 80 cm |
| Tloušťka desky (cm) | 2 cm |
| Rozměr nohy (cm) | 8 x 4 |
| Světlá výška (cm) | 65 |
| Materiál desky | MDF |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozklad | NÉ |
| Povrchová úprava | Matný |
| Dekor desky | Divoký dub |
| Karton1 | 147x88x16 |






