Jídelní stůl 180x90x75, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 10x10 cm
Jídelní stůl 180x90x75, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 10x10 cm
Jídelní stůl značky Autronic je vyroben z masivního dubu, který vyniká svou pevností, odolností a přírodní krásou. Povrchová úprava olejem zvýrazňuje jedinečnou kresbu dřeva a zajišťuje jeho ochranu před každodenním opotřebením. Díky svým rozměrům nabízí dostatek prostoru pro pohodlné stolování, zároveň si však zachovává elegantní a nadčasový design. Stabilitu zaručují robustní nohy, které dodávají stolu pevný základ. Ideální volba pro milovníky kvalitního dřevěného nábytku s přírodním vzhledem.
Jídelní stůl 180x90x75, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 10x10 cm
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Jídelní stůl značky Autronic je vyroben z masivního dubu, který vyniká svou pevností, odolností a přírodní krásou. Povrchová úprava olejem zvýrazňuje jedinečnou kresbu dřeva a zajišťuje jeho ochranu před každodenním opotřebením. Díky svým rozměrům nabízí dostatek prostoru pro pohodlné stolování, zároveň si však zachovává elegantní a nadčasový design. Stabilitu zaručují robustní nohy, které dodávají stolu pevný základ. Ideální volba pro milovníky kvalitního dřevěného nábytku s přírodním vzhledem. Více
Původní cena 14 790 Kč.
Ušetříte
10 %(1 479 Kč).
13 311 Kč
s DPH
Jídelní stůl značky Autronic je vyroben z masivního dubu, který vyniká svou pevností, odolností a přírodní krásou. Povrchová úprava olejem zvýrazňuje jedinečnou kresbu dřeva a zajišťuje jeho ochranu před každodenním opotřebením. Díky svým rozměrům nabízí dostatek prostoru pro pohodlné stolování, zároveň si však zachovává elegantní a nadčasový design. Stabilitu zaručují robustní nohy, které dodávají stolu pevný základ. Ideální volba pro milovníky kvalitního dřevěného nábytku s přírodním vzhledem. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Jídelní stůl značky Autronic je vyroben z masivního dubu, který vyniká svou pevností, odolností a přírodní krásou. Povrchová úprava olejem zvýrazňuje jedinečnou kresbu dřeva a zajišťuje jeho ochranu před každodenním opotřebením. Díky svým rozměrům nabízí dostatek prostoru pro pohodlné stolování, zároveň si však zachovává elegantní a nadčasový design. Stabilitu zaručují robustní nohy, které dodávají stolu pevný základ. Ideální volba pro milovníky kvalitního dřevěného nábytku s přírodním vzhledem.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 348751 |
|---|---|
| materiál | Masiv |
| Barva | přírodní |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 90 cm |
| Nosnost (kg) | 70 kg |
| Šířka (cm) | 180 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 75 cm |
| Barva nohou | přírodní |
| Skupina zboží | Jídelní stůl |
| Hmotnost - netto (kg) | 65 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 67 kg |
| Materiál nohou | Masiv |
| Počet balení | 2 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Masivní deska |
| Rozteč nohou | 159 cm |
| Rozteč nohou 2 | 69 cm |
| Tloušťka desky (cm) | 2 cm |
| Rozměr nohy (cm) | 10 x 10 |
| Světlá výška (cm) | 66 |
| Materiál desky | Masiv |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozklad | NÉ |
| Povrchová úprava | Olejovaný povrch |
| Dekor desky | Dub |
| Karton1 | 185,5x98,5x11 |
| Karton2 | 79x28x24 |













