Jídelní stůl 80x80x75 cm, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm
Jídelní stůl 80x80x75 cm, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm
Jídelní stůl značky Autronic je dokonalým spojením přírodní elegance a funkčnosti. Vyrobený z masivního dubu zaujme svou pevností a dlouhou životností. Povrchová úprava olejem zvýrazňuje přirozenou kresbu dřeva a zajišťuje jeho ochranu. Díky kompaktním rozměrům je ideální volbou pro menší jídelny či kuchyně, přičemž robustní nohy zaručují stabilitu. Nadčasový design umožňuje snadné sladění s různými interiérovými styly. Skvělá volba pro milovníky kvalitního dřevěného nábytku.
Jídelní stůl 80x80x75 cm, masiv dub bílý, povrchová úprava olejem, nohy 8x8 cm
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Jídelní stůl značky Autronic je dokonalým spojením přírodní elegance a funkčnosti. Vyrobený z masivního dubu zaujme svou pevností a dlouhou životností. Povrchová úprava olejem zvýrazňuje přirozenou kresbu dřeva a zajišťuje jeho ochranu. Díky kompaktním rozměrům je ideální volbou pro menší jídelny či kuchyně, přičemž robustní nohy zaručují stabilitu. Nadčasový design umožňuje snadné sladění s různými interiérovými styly. Skvělá volba pro milovníky kvalitního dřevěného nábytku. Více
Původní cena 7 790 Kč.
Ušetříte
10 %(779 Kč).
7 011 Kč
s DPH
Jídelní stůl značky Autronic je dokonalým spojením přírodní elegance a funkčnosti. Vyrobený z masivního dubu zaujme svou pevností a dlouhou životností. Povrchová úprava olejem zvýrazňuje přirozenou kresbu dřeva a zajišťuje jeho ochranu. Díky kompaktním rozměrům je ideální volbou pro menší jídelny či kuchyně, přičemž robustní nohy zaručují stabilitu. Nadčasový design umožňuje snadné sladění s různými interiérovými styly. Skvělá volba pro milovníky kvalitního dřevěného nábytku. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Jídelní stůl značky Autronic je dokonalým spojením přírodní elegance a funkčnosti. Vyrobený z masivního dubu zaujme svou pevností a dlouhou životností. Povrchová úprava olejem zvýrazňuje přirozenou kresbu dřeva a zajišťuje jeho ochranu. Díky kompaktním rozměrům je ideální volbou pro menší jídelny či kuchyně, přičemž robustní nohy zaručují stabilitu. Nadčasový design umožňuje snadné sladění s různými interiérovými styly. Skvělá volba pro milovníky kvalitního dřevěného nábytku.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 348747 |
|---|---|
| materiál | Masiv |
| Barva | přírodní |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 80 cm |
| Nosnost (kg) | 70 kg |
| Šířka (cm) | 80 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 75 cm |
| Barva nohou | přírodní |
| Skupina zboží | Jídelní stůl |
| Hmotnost - netto (kg) | 31,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 33 kg |
| Materiál nohou | Masiv |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Masivní deska |
| Rozteč nohou | 63,5 cm |
| Rozteč nohou 2 | 63,5 cm |
| Tloušťka desky (cm) | 2 cm |
| Rozměr nohy (cm) | 8 x 8 |
| Světlá výška (cm) | 66 |
| Materiál desky | Masiv |
| Tvar desky | Čtvercový |
| Rozklad | NÉ |
| Povrchová úprava | Olejovaný povrch |
| Dekor desky | Dub |
| Karton1 | 86x86x12 |













