Jídelní stůl rozkládací 160-240x90 cm, lamino, dub, HT-R5624 OAK
Jídelní stůl rozkládací 160-240x90 cm, lamino, dub, HT-R5624 OAK
Jídelní stůl s rozkládací funkcí nabízí praktické řešení pro flexibilní uspořádání jídelního prostoru. Deska stolu je vyrobena z lamina s dubovým dekorem a matnou povrchovou úpravou, která je odolná proti poškrábání a snadno se udržuje. Hrany desky jsou opatřeny ABS lištou, která zvyšuje odolnost proti poškození a zároveň dodává stolu precizní vzhled. Stabilní kovová podnož v černé barvě zajišťuje pevnou oporu a stabilitu během používání. Rozměry 160x90 cm lze rozšířit o 80 cm, což umožňuje pohodlné usazení většího počtu osob. Výška stolu 76 cm odpovídá standardním ergonomickým parametrům pro jídelní nábytek.
Jídelní stůl rozkládací 160-240x90 cm, lamino, dub, HT-R5624 OAK
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Jídelní stůl s rozkládací funkcí nabízí praktické řešení pro flexibilní uspořádání jídelního prostoru. Deska stolu je vyrobena z lamina s dubovým dekorem a matnou povrchovou úpravou, která je odolná proti poškrábání a snadno se udržuje. Hrany desky jsou opatřeny ABS lištou, která zvyšuje odolnost proti poškození a zároveň dodává stolu precizní vzhled. Stabilní kovová podnož v černé barvě zajišťuje pevnou oporu a stabilitu během používání. Rozměry 160x90 cm lze rozšířit o 80 cm, což umožňuje pohodlné usazení většího počtu osob. Výška stolu 76 cm odpovídá standardním ergonomickým parametrům pro jídelní nábytek.
| Unikátní číslo produktu | 349435 |
|---|---|
| materiál | Lamino |
| Barva |
|
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 90 cm |
| Šířka (cm) | 160 cm |
| Typ podnože | Obvodová |
| Výška (cm) | 76 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Jídelní stůl rozkládací |
| Hmotnost - netto (kg) | 71 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 72 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Počet balení | 2 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | ABS hrana desky |
| Rozteč nohou | 114 cm |
| Rozteč nohou 2 | 68 cm |
| Tloušťka desky (cm) | 6 cm |
| Rozměr nohy (cm) | 6 x 4 |
| Světlá výška (cm) | 68 |
| Materiál desky | Lamino |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozklad | ano |
| Povrchová úprava | Matný |
| Dekor desky | Dub |
| Karton1 | 169x99x16,5 |
| Styl | Moderní |
| Karton2 | 80x71x14 |
| Nastavitelná šířka (cm) | 160-240 |












