Jídelní židle, černá, hladká látka, DCH-D1330 BK2
Jídelní židle, černá, hladká látka, DCH-D1330 BK2
Elegantní jídelní židle značky Autronic v industriálním stylu přináší maximální pohodlí a moderní design. Čalounění z hladké látky v antracitovém odstínu je nejen stylové, ale i příjemné na dotek. Stabilní kovová podnož v černé barvě dodává židli pevnost a odolnost. Díky otočnému 360° mechanismu nabízí vysokou flexibilitu a komfort při sezení. Pohodlné područky a ergonomicky tvarovaný sedák z PU pěny zajišťují optimální oporu těla. Perfektní volba pro stylové a funkční jídelní prostory.
Jídelní židle, černá, hladká látka, DCH-D1330 BK2
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Elegantní jídelní židle značky Autronic v industriálním stylu přináší maximální pohodlí a moderní design. Čalounění z hladké látky v antracitovém odstínu je nejen stylové, ale i příjemné na dotek. Stabilní kovová podnož v černé barvě dodává židli pevnost a odolnost. Díky otočnému 360° mechanismu nabízí vysokou flexibilitu a komfort při sezení. Pohodlné područky a ergonomicky tvarovaný sedák z PU pěny zajišťují optimální oporu těla. Perfektní volba pro stylové a funkční jídelní prostory. Více
Původní cena 3 990 Kč.
Ušetříte
10 %(399 Kč).
3 591 Kč
s DPH
Elegantní jídelní židle značky Autronic v industriálním stylu přináší maximální pohodlí a moderní design. Čalounění z hladké látky v antracitovém odstínu je nejen stylové, ale i příjemné na dotek. Stabilní kovová podnož v černé barvě dodává židli pevnost a odolnost. Díky otočnému 360° mechanismu nabízí vysokou flexibilitu a komfort při sezení. Pohodlné područky a ergonomicky tvarovaný sedák z PU pěny zajišťují optimální oporu těla. Perfektní volba pro stylové a funkční jídelní prostory. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Elegantní jídelní židle značky Autronic v industriálním stylu přináší maximální pohodlí a moderní design. Čalounění z hladké látky v antracitovém odstínu je nejen stylové, ale i příjemné na dotek. Stabilní kovová podnož v černé barvě dodává židli pevnost a odolnost. Díky otočnému 360° mechanismu nabízí vysokou flexibilitu a komfort při sezení. Pohodlné područky a ergonomicky tvarovaný sedák z PU pěny zajišťují optimální oporu těla. Perfektní volba pro stylové a funkční jídelní prostory.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 348744 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva | černá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 68 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 46 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 61 cm |
| Typ podnože | Centrální |
| Výška (cm) | 90 cm |
| Výška sedu (cm) | 50 cm |
| Barva nohou | černá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 12,25 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 13 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 2 |
| Highlight 1 | Otočná 360° s vratným mechanismem |
| Otočná | ano |
| Rozměr nohy (cm) | 3 |
| Karton1 | 76,5x52,5x66,5 |
| šířka sedu | 43 cm |
| Druh potahové látky | látka |
| Výška područek (cm) | 67 |
| Šířka područek (cm) | 8 cm |
| Funkce | Otočná 360° vratný mechanismus |
































