Jídelní židle, látka COWBOY, bílé prošití, kov chrom - Barva (vyberte): hnědá#art-hc-483-br3
Jídelní židle, antracit látka COWBOY, bílé prošití, kov chrom
Moderní jídelní židle je čalouněná příjemnou antracitovou látkou „COWBOY“ imitující broušenou kůži s dekorativním bílým prošitím sedáku i opěráku. Moderní vzhled podtrhuje kovová pohupová podnož s chromovou úpravou. Podnož je navíc speciálně tvarovaná pro lepší stabilitu a bezpečí a je na šesti černých plastových kluzácích, které sníží riziko poškození Vaší podlahy. Pro snazší manipulaci má židle i madlo v horní části opěráku, které je kovové a též s chromovou úpravou. Nosnost židle je až 110 kg.
Jídelní židle, látka COWBOY, bílé prošití, kov chrom - Barva (vyberte): hnědá#art-hc-483-br3
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Moderní jídelní židle je čalouněná příjemnou antracitovou látkou „COWBOY“ imitující broušenou kůži s dekorativním bílým prošitím sedáku i opěráku. Moderní vzhled podtrhuje kovová pohupová podnož s chromovou úpravou. Podnož je navíc speciálně tvarovaná pro lepší stabilitu a bezpečí a je na šesti černých plastových kluzácích, které sníží riziko poškození Vaší podlahy. Pro snazší manipulaci má židle i madlo v horní části opěráku, které je kovové a též s chromovou úpravou. Nosnost židle je až 110 kg. Více
Hmotnost: 7 kg
Doprava a platba ZDARMA
Původní cena 1 590 Kč.
Ušetříte
10 %(159 Kč).
1 431 Kč
s DPH
Moderní jídelní židle je čalouněná příjemnou antracitovou látkou „COWBOY“ imitující broušenou kůži s dekorativním bílým prošitím sedáku i opěráku. Moderní vzhled podtrhuje kovová pohupová podnož s chromovou úpravou. Podnož je navíc speciálně tvarovaná pro lepší stabilitu a bezpečí a je na šesti černých plastových kluzácích, které sníží riziko poškození Vaší podlahy. Pro snazší manipulaci má židle i madlo v horní části opěráku, které je kovové a též s chromovou úpravou. Nosnost židle je až 110 kg. Více
Hmotnost: 7 kg
Doprava a platba ZDARMA
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní jídelní židle je čalouněná příjemnou antracitovou látkou „COWBOY“ imitující broušenou kůži s dekorativním bílým prošitím sedáku i opěráku. Moderní vzhled podtrhuje kovová pohupová podnož s chromovou úpravou. Podnož je navíc speciálně tvarovaná pro lepší stabilitu a bezpečí a je na šesti černých plastových kluzácích, které sníží riziko poškození Vaší podlahy. Pro snazší manipulaci má židle i madlo v horní části opěráku, které je kovové a též s chromovou úpravou. Nosnost židle je až 110 kg.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 206060 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva | Šedá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 60 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 45 cm |
| Materiál konstrukce | kov |
| Nosnost (kg) | 110 kg |
| Šířka (cm) | 44 cm |
| Typ podnože | Pohup |
| Výška (cm) | 98 cm |
| Výška sedu (cm) | 46 cm |
| Barva nohou | Stříbrná |
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 6,55 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 7,25 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | NÉ |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 4 |
| Highlight 1 | Pohup |
| Otočná | NÉ |
| Rozměr nohy (cm) | pr.2,5 |
| Karton1 | 90x47,5x52,5 |
| šířka sedu | 44 cm |
| Styl | Moderní |
| Druh potahové látky | látka |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Gramáž potahu (g/m2) | 260 |










