Jídelní židle, látka, kov matný antracit - Dekor: Matný
Jídelní židle, šedá látka, kov matný antracit
Moderní jídelní židle potažená příjemnou šedou látkou bude ozdobou Vaší jídelny, či kuchyně. Sedák i opěrák mají stylové prošití. Pevné kovové nohy na plastových kluzácích jsou lakované matným lakem antracitové barvy. Nosnost židle je až 110 kg.
Jídelní židle, látka, kov matný antracit - Dekor: Matný
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Moderní jídelní židle potažená příjemnou šedou látkou bude ozdobou Vaší jídelny, či kuchyně. Sedák i opěrák mají stylové prošití. Pevné kovové nohy na plastových kluzácích jsou lakované matným lakem antracitové barvy. Nosnost židle je až 110 kg. Více
Hmotnost: 5.25 kg
Doprava a platba ZDARMA
Původní cena 790 Kč.
Ušetříte
10 %(79 Kč).
711 Kč
s DPH
Moderní jídelní židle potažená příjemnou šedou látkou bude ozdobou Vaší jídelny, či kuchyně. Sedák i opěrák mají stylové prošití. Pevné kovové nohy na plastových kluzácích jsou lakované matným lakem antracitové barvy. Nosnost židle je až 110 kg. Více
Hmotnost: 5.25 kg
Doprava a platba ZDARMA
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Moderní jídelní židle potažená příjemnou šedou látkou bude ozdobou Vaší jídelny, či kuchyně. Sedák i opěrák mají stylové prošití. Pevné kovové nohy na plastových kluzácích jsou lakované matným lakem antracitové barvy. Nosnost židle je až 110 kg.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 193133 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva | Šedá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 52 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 39 cm |
| Materiál konstrukce | kov |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 42 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 95 cm |
| Výška sedu (cm) | 48 cm |
| Barva nohou | Šedá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 4,34 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 4,75 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | NÉ |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 4 |
| Otočná | NÉ |
| Karton1 | 115x44x21 |
| šířka sedu | 42 cm |
| Druh potahové látky | látka |
| Složení potahu | 100% polyester |












