Jídelní židle, potah černá ekokůže, bílé prošití, kovová čtyřnohá chromovaná pod
Jídelní židle, potah černá ekokůže, bílé prošití, kovová čtyřnohá chromovaná pod
Jídelní židle v moderním stylu. Potah je z černé ekokůže, s bílým horizontálním a obvodovým prošitím opěráku i sedáku. Polstrování je z PU pěny. Moderní vzhled podtrhuje kovová čtyřnohá podnož s chromovou úpravou. Je kruhového průřezu a na konci nohou jsou plastové kluzáky, které sníží riziko poškození Vaší podlahy na minimum. Pro snazší manipulaci má židle i kovové madlo v horní části opěráku. Nosnost židle je až 110 kg. Díky snadno čistitelnému potahu je židle vhodná do kuchyní a jídelen.
Jídelní židle, potah černá ekokůže, bílé prošití, kovová čtyřnohá chromovaná pod
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Jídelní židle v moderním stylu. Potah je z černé ekokůže, s bílým horizontálním a obvodovým prošitím opěráku i sedáku. Polstrování je z PU pěny. Moderní vzhled podtrhuje kovová čtyřnohá podnož s chromovou úpravou. Je kruhového průřezu a na konci nohou jsou plastové kluzáky, které sníží riziko poškození Vaší podlahy na minimum. Pro snazší manipulaci má židle i kovové madlo v horní části opěráku. Nosnost židle je až 110 kg.
Díky snadno čistitelnému potahu je židle vhodná do kuchyní a jídelen. Více
Díky snadno čistitelnému potahu je židle vhodná do kuchyní a jídelen. Více
Původní cena 1 590 Kč.
Ušetříte
10 %(159 Kč).
1 431 Kč
s DPH
Jídelní židle v moderním stylu. Potah je z černé ekokůže, s bílým horizontálním a obvodovým prošitím opěráku i sedáku. Polstrování je z PU pěny. Moderní vzhled podtrhuje kovová čtyřnohá podnož s chromovou úpravou. Je kruhového průřezu a na konci nohou jsou plastové kluzáky, které sníží riziko poškození Vaší podlahy na minimum. Pro snazší manipulaci má židle i kovové madlo v horní části opěráku. Nosnost židle je až 110 kg.
Díky snadno čistitelnému potahu je židle vhodná do kuchyní a jídelen. Více
Díky snadno čistitelnému potahu je židle vhodná do kuchyní a jídelen. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Jídelní židle v moderním stylu. Potah je z černé ekokůže, s bílým horizontálním a obvodovým prošitím opěráku i sedáku. Polstrování je z PU pěny. Moderní vzhled podtrhuje kovová čtyřnohá podnož s chromovou úpravou. Je kruhového průřezu a na konci nohou jsou plastové kluzáky, které sníží riziko poškození Vaší podlahy na minimum. Pro snazší manipulaci má židle i kovové madlo v horní části opěráku. Nosnost židle je až 110 kg.
Díky snadno čistitelnému potahu je židle vhodná do kuchyní a jídelen.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 342603 |
|---|---|
| materiál | ekokůže |
| Barva | černá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 57 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 44 cm |
| Materiál konstrukce | kov |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 43 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 98 cm |
| Výška sedu (cm) | 46 cm |
| Barva nohou | Stříbrná |
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 5,66 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 6,35 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | NÉ |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 4 |
| Highlight 1 | Madlo pro snažší manipulaci |
| Otočná | NÉ |
| Rozměr nohy (cm) | pr.2,5 |
| Karton1 | 90x45,5x50 |
| šířka sedu | 43 cm |
| Styl | Moderní |
| Druh potahové látky | ekokůže |
| Složení potahu | 100% polyuretan/polyester |





