Jídelní židle, potah černá sametová látka, kovová 4nohá podnož, černý lak
Jídelní židle, potah černá sametová látka, kovová 4nohá podnož, černý lak
Díky svému dokonalému designu je tato židle v industriálním stylu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Skořepina sedáku a opěráku má potah z kvalitní látky v trendy černém sametu, který povyšuje tuto židli na vyšší estetickou úroveň. Polstrování je z PU pěny. Velmi dekorativním prvkem je výrazné masivní čtvercové prošití sedacích částí v barvě potahu a paspule po obvodu celé skořepiny. Vybraná látka se také velmi dobře čistí. Stabilitu židle zajišťují čtyři kónické kovové nohy s kvalitním práškovým nástřikem v černé matné barvě. Ukončené jsou černými plastovými kluzáky, zabraňující poškození tvrdých povrchů podlah. Tato provedení produkují z tohoto modelu židle skvělou volbu pro zařízení obývacích či jídelních, ale také zasedacích místností. Nosnost židle je 110 kg.
Jídelní židle, potah černá sametová látka, kovová 4nohá podnož, černý lak
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Díky svému dokonalému designu je tato židle v industriálním stylu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Skořepina sedáku a opěráku má potah z kvalitní látky v trendy černém sametu, který povyšuje tuto židli na vyšší estetickou úroveň. Polstrování je z PU pěny. Velmi dekorativním prvkem je výrazné masivní čtvercové prošití sedacích částí v barvě potahu a paspule po obvodu celé skořepiny. Vybraná látka se také velmi dobře čistí. Stabilitu židle zajišťují čtyři kónické kovové nohy s kvalitním práškovým nástřikem v černé matné barvě. Ukončené jsou černými plastovými kluzáky, zabraňující poškození tvrdých povrchů podlah. Tato provedení produkují z tohoto modelu židle skvělou volbu pro zařízení obývacích či jídelních, ale také zasedacích místností. Nosnost židle je 110 kg. Více
Původní cena 2 190 Kč.
Ušetříte
10 %(219 Kč).
1 971 Kč
s DPH
Díky svému dokonalému designu je tato židle v industriálním stylu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Skořepina sedáku a opěráku má potah z kvalitní látky v trendy černém sametu, který povyšuje tuto židli na vyšší estetickou úroveň. Polstrování je z PU pěny. Velmi dekorativním prvkem je výrazné masivní čtvercové prošití sedacích částí v barvě potahu a paspule po obvodu celé skořepiny. Vybraná látka se také velmi dobře čistí. Stabilitu židle zajišťují čtyři kónické kovové nohy s kvalitním práškovým nástřikem v černé matné barvě. Ukončené jsou černými plastovými kluzáky, zabraňující poškození tvrdých povrchů podlah. Tato provedení produkují z tohoto modelu židle skvělou volbu pro zařízení obývacích či jídelních, ale také zasedacích místností. Nosnost židle je 110 kg. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Díky svému dokonalému designu je tato židle v industriálním stylu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Skořepina sedáku a opěráku má potah z kvalitní látky v trendy černém sametu, který povyšuje tuto židli na vyšší estetickou úroveň. Polstrování je z PU pěny. Velmi dekorativním prvkem je výrazné masivní čtvercové prošití sedacích částí v barvě potahu a paspule po obvodu celé skořepiny. Vybraná látka se také velmi dobře čistí. Stabilitu židle zajišťují čtyři kónické kovové nohy s kvalitním práškovým nástřikem v černé matné barvě. Ukončené jsou černými plastovými kluzáky, zabraňující poškození tvrdých povrchů podlah. Tato provedení produkují z tohoto modelu židle skvělou volbu pro zařízení obývacích či jídelních, ale také zasedacích místností. Nosnost židle je 110 kg.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 343405 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva | modrá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 60 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 45 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 58 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 87 cm |
| Výška sedu (cm) | 52 cm |
| Barva nohou | černá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 7,25 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 8 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 2 |
| Highlight 1 | Designové prošití |
| Otočná | NÉ |
| Rozměr nohy (cm) | 3 |
| Karton1 | 68x56,5x58 |
| šířka sedu | 41 cm |
| Druh potahové látky | Samet matný |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Výška područek (cm) | 64 |
| Šířka područek (cm) | 5,5 cm |













