Jídelní židle, potah lanýžová látka, kov antracitový matný lak - Dekor: Matný
Jídelní židle, potah lanýžová látka, kov antracitový matný lak
Jídelní židle v industriálním stylu a minimalistickém designu. Je potažena středně hrubou lanýžovou látkou s výrazným čtvercovým prošitím s čalounickými vtahy sedáku i opěráku. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Čtyřnohá podnož je kovová, s povrchovou úpravou antracitovou matnou práškovou barvou. Nohy jsou kruhového průřezu a kónické, na koncích jsou opatřeny černými plastovými kluzáky, které minimalizují nebezpečí poškození povrchu podlahy na minimum. Nosnost židle je až 110 kg. Tato židle najde platné využití v prostorách domácí jídelny či kuchyně.
Jídelní židle, potah lanýžová látka, kov antracitový matný lak - Dekor: Matný
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Jídelní židle v industriálním stylu a minimalistickém designu. Je potažena středně hrubou lanýžovou látkou s výrazným čtvercovým prošitím s čalounickými vtahy sedáku i opěráku. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Čtyřnohá podnož je kovová, s povrchovou úpravou antracitovou matnou práškovou barvou. Nohy jsou kruhového průřezu a kónické, na koncích jsou opatřeny černými plastovými kluzáky, které minimalizují nebezpečí poškození povrchu podlahy na minimum. Nosnost židle je až 110 kg.
Tato židle najde platné využití v prostorách domácí jídelny či kuchyně. Více
Tato židle najde platné využití v prostorách domácí jídelny či kuchyně. Více
Původní cena 790 Kč.
Ušetříte
10 %(79 Kč).
711 Kč
s DPH
Jídelní židle v industriálním stylu a minimalistickém designu. Je potažena středně hrubou lanýžovou látkou s výrazným čtvercovým prošitím s čalounickými vtahy sedáku i opěráku. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Čtyřnohá podnož je kovová, s povrchovou úpravou antracitovou matnou práškovou barvou. Nohy jsou kruhového průřezu a kónické, na koncích jsou opatřeny černými plastovými kluzáky, které minimalizují nebezpečí poškození povrchu podlahy na minimum. Nosnost židle je až 110 kg.
Tato židle najde platné využití v prostorách domácí jídelny či kuchyně. Více
Tato židle najde platné využití v prostorách domácí jídelny či kuchyně. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Jídelní židle v industriálním stylu a minimalistickém designu. Je potažena středně hrubou lanýžovou látkou s výrazným čtvercovým prošitím s čalounickými vtahy sedáku i opěráku. Polstrování je z kvalitní PU pěny. Čtyřnohá podnož je kovová, s povrchovou úpravou antracitovou matnou práškovou barvou. Nohy jsou kruhového průřezu a kónické, na koncích jsou opatřeny černými plastovými kluzáky, které minimalizují nebezpečí poškození povrchu podlahy na minimum. Nosnost židle je až 110 kg.
Tato židle najde platné využití v prostorách domácí jídelny či kuchyně.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 344078 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva |
|
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 52 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 39 cm |
| Materiál konstrukce | kov |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 42 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 95 cm |
| Výška sedu (cm) | 48 cm |
| Barva nohou |
|
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 4,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 5 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | NÉ |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 4 |
| Otočná | NÉ |
| Karton1 | 113x45x20,5 |
| šířka sedu | 42 cm |
| Druh potahové látky | látka |
| Složení potahu | 100% polyester |












