Jídelní židle, potah šedá sametová látka, kovové nohy, černý matný lak
Jídelní židle, potah šedá sametová látka, kovové nohy, černý matný lak
Díky svému dokonalému designu je tato židle v industriálním stylu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Skořepina sedáku a opěradla má potah z kvalitní látky v stříbřitě šedém matném sametu. Polstrování je z PU pěny. Velmi dekorativním prvkem je výrazné kosočtvercové prošití vnitřních ploch v barvě potahu a paspule po obvodu celé skořepiny. Vybraná látka se také velmi dobře čistí. Stabilitu židle zajišťují čtyři kónické kovové nohy obdélníkového průřezu s kvalitním práškovým nástřikem v černé matné barvě. Ukončené jsou černými plastovými kluzáky, zabraňující poškození tvrdých povrchů podlah. Tato provedení produkují z tohoto modelu židle skvělou volbu pro zařízení obývacích či jídelních, ale také zasedacích místností. Nosnost židle je 110 kg. Bonusem této židle je otočný a vratným mechanismus, který umožňuje otáčení o 90° doleva a o 90° doprava a zároveň vždy vrátí sedák do původní polohy. Díky němu žiidle zůstanou vždy srovnané u stolu.
Jídelní židle, potah šedá sametová látka, kovové nohy, černý matný lak
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Díky svému dokonalému designu je tato židle v industriálním stylu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Skořepina sedáku a opěradla má potah z kvalitní látky v stříbřitě šedém matném sametu. Polstrování je z PU pěny. Velmi dekorativním prvkem je výrazné kosočtvercové prošití vnitřních ploch v barvě potahu a paspule po obvodu celé skořepiny. Vybraná látka se také velmi dobře čistí. Stabilitu židle zajišťují čtyři kónické kovové nohy obdélníkového průřezu s kvalitním práškovým nástřikem v černé matné barvě. Ukončené jsou černými plastovými kluzáky, zabraňující poškození tvrdých povrchů podlah. Tato provedení produkují z tohoto modelu židle skvělou volbu pro zařízení obývacích či jídelních, ale také zasedacích místností. Nosnost židle je 110 kg.
Bonusem této židle je otočný a vratným mechanismus, který umožňuje otáčení o 90° doleva a o 90° doprava a zároveň vždy vrátí sedák do původní polohy. Díky němu žiidle zůstanou vždy srovnané u stolu. Více
Bonusem této židle je otočný a vratným mechanismus, který umožňuje otáčení o 90° doleva a o 90° doprava a zároveň vždy vrátí sedák do původní polohy. Díky němu žiidle zůstanou vždy srovnané u stolu. Více
Původní cena 2 290 Kč.
Ušetříte
22 %(500 Kč).
1 790 Kč
s DPH
Díky svému dokonalému designu je tato židle v industriálním stylu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Skořepina sedáku a opěradla má potah z kvalitní látky v stříbřitě šedém matném sametu. Polstrování je z PU pěny. Velmi dekorativním prvkem je výrazné kosočtvercové prošití vnitřních ploch v barvě potahu a paspule po obvodu celé skořepiny. Vybraná látka se také velmi dobře čistí. Stabilitu židle zajišťují čtyři kónické kovové nohy obdélníkového průřezu s kvalitním práškovým nástřikem v černé matné barvě. Ukončené jsou černými plastovými kluzáky, zabraňující poškození tvrdých povrchů podlah. Tato provedení produkují z tohoto modelu židle skvělou volbu pro zařízení obývacích či jídelních, ale také zasedacích místností. Nosnost židle je 110 kg.
Bonusem této židle je otočný a vratným mechanismus, který umožňuje otáčení o 90° doleva a o 90° doprava a zároveň vždy vrátí sedák do původní polohy. Díky němu žiidle zůstanou vždy srovnané u stolu. Více
Bonusem této židle je otočný a vratným mechanismus, který umožňuje otáčení o 90° doleva a o 90° doprava a zároveň vždy vrátí sedák do původní polohy. Díky němu žiidle zůstanou vždy srovnané u stolu. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Díky svému dokonalému designu je tato židle v industriálním stylu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Skořepina sedáku a opěradla má potah z kvalitní látky v stříbřitě šedém matném sametu. Polstrování je z PU pěny. Velmi dekorativním prvkem je výrazné kosočtvercové prošití vnitřních ploch v barvě potahu a paspule po obvodu celé skořepiny. Vybraná látka se také velmi dobře čistí. Stabilitu židle zajišťují čtyři kónické kovové nohy obdélníkového průřezu s kvalitním práškovým nástřikem v černé matné barvě. Ukončené jsou černými plastovými kluzáky, zabraňující poškození tvrdých povrchů podlah. Tato provedení produkují z tohoto modelu židle skvělou volbu pro zařízení obývacích či jídelních, ale také zasedacích místností. Nosnost židle je 110 kg.
Bonusem této židle je otočný a vratným mechanismus, který umožňuje otáčení o 90° doleva a o 90° doprava a zároveň vždy vrátí sedák do původní polohy. Díky němu žiidle zůstanou vždy srovnané u stolu.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 348252 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva | Šedá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 63 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 45 cm |
| Nosnost (kg) | 110 kg |
| Šířka (cm) | 58 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 83 cm |
| Výška sedu (cm) | 52 cm |
| Barva nohou | černá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 7,42 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 8,5 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 2 |
| Highlight 1 | Otočná 180° s vratným mechanismem |
| Otočná | ano |
| Rozměr nohy (cm) | 3 x 2 |
| Karton1 | 68,5x57x52 |
| šířka sedu | 39 cm |
| Druh potahové látky | Samet matný |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Výška područek (cm) | 66 |
| Šířka područek (cm) | 5 cm |
| Funkce | Otočná L/P 90° vratný mechanismus |















