Jídelní židle, potah smaragdově zelená sametová látka, kovové nohy, černý matný lak
Jídelní židle, potah smaragdově zelená sametová látka, kovové nohy, černý matný lak
Díky svému dokonalému designu je tato židle v industriálním stylu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Skořepina sedáku a opěradla má potah z kvalitní látky v smaragdově zeleném matném sametu. Polstrování je z PU pěny. Velmi dekorativním prvkem je výrazné kosočtvercové prošití vnitřních ploch v barvě potahu a paspule po obvodu celé skořepiny. Vybraná látka se také velmi dobře čistí. Stabilitu židle zajišťují čtyři kónické kovové nohy obdélníkového průřezu s kvalitním práškovým nástřikem v černé matné barvě. Ukončené jsou černými plastovými kluzáky, zabraňující poškození tvrdých povrchů podlah. Tato provedení produkují z tohoto modelu židle skvělou volbu pro zařízení obývacích či jídelních, ale také zasedacích místností. Nosnost židle je 110 kg. Bonusem této židle je otočný a vratným mechanismus, který umožňuje otáčení o 90° doleva a o 90° doprava a zároveň vždy vrátí sedák do původní polohy. Díky němu žiidle zůstanou vždy srovnané u stolu.
Jídelní židle, potah smaragdově zelená sametová látka, kovové nohy, černý matný lak
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Díky svému dokonalému designu je tato židle v industriálním stylu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Skořepina sedáku a opěradla má potah z kvalitní látky v smaragdově zeleném matném sametu. Polstrování je z PU pěny. Velmi dekorativním prvkem je výrazné kosočtvercové prošití vnitřních ploch v barvě potahu a paspule po obvodu celé skořepiny. Vybraná látka se také velmi dobře čistí. Stabilitu židle zajišťují čtyři kónické kovové nohy obdélníkového průřezu s kvalitním práškovým nástřikem v černé matné barvě. Ukončené jsou černými plastovými kluzáky, zabraňující poškození tvrdých povrchů podlah. Tato provedení produkují z tohoto modelu židle skvělou volbu pro zařízení obývacích či jídelních, ale také zasedacích místností. Nosnost židle je 110 kg.
Bonusem této židle je otočný a vratným mechanismus, který umožňuje otáčení o 90° doleva a o 90° doprava a zároveň vždy vrátí sedák do původní polohy. Díky němu žiidle zůstanou vždy srovnané u stolu. Více
Bonusem této židle je otočný a vratným mechanismus, který umožňuje otáčení o 90° doleva a o 90° doprava a zároveň vždy vrátí sedák do původní polohy. Díky němu žiidle zůstanou vždy srovnané u stolu. Více
Původní cena 2 290 Kč.
Ušetříte
10 %(229 Kč).
2 061 Kč
s DPH
Díky svému dokonalému designu je tato židle v industriálním stylu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Skořepina sedáku a opěradla má potah z kvalitní látky v smaragdově zeleném matném sametu. Polstrování je z PU pěny. Velmi dekorativním prvkem je výrazné kosočtvercové prošití vnitřních ploch v barvě potahu a paspule po obvodu celé skořepiny. Vybraná látka se také velmi dobře čistí. Stabilitu židle zajišťují čtyři kónické kovové nohy obdélníkového průřezu s kvalitním práškovým nástřikem v černé matné barvě. Ukončené jsou černými plastovými kluzáky, zabraňující poškození tvrdých povrchů podlah. Tato provedení produkují z tohoto modelu židle skvělou volbu pro zařízení obývacích či jídelních, ale také zasedacích místností. Nosnost židle je 110 kg.
Bonusem této židle je otočný a vratným mechanismus, který umožňuje otáčení o 90° doleva a o 90° doprava a zároveň vždy vrátí sedák do původní polohy. Díky němu žiidle zůstanou vždy srovnané u stolu. Více
Bonusem této židle je otočný a vratným mechanismus, který umožňuje otáčení o 90° doleva a o 90° doprava a zároveň vždy vrátí sedák do původní polohy. Díky němu žiidle zůstanou vždy srovnané u stolu. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Díky svému dokonalému designu je tato židle v industriálním stylu nezaměnitelná a zároveň velmi pohodlná. Skořepina sedáku a opěradla má potah z kvalitní látky v smaragdově zeleném matném sametu. Polstrování je z PU pěny. Velmi dekorativním prvkem je výrazné kosočtvercové prošití vnitřních ploch v barvě potahu a paspule po obvodu celé skořepiny. Vybraná látka se také velmi dobře čistí. Stabilitu židle zajišťují čtyři kónické kovové nohy obdélníkového průřezu s kvalitním práškovým nástřikem v černé matné barvě. Ukončené jsou černými plastovými kluzáky, zabraňující poškození tvrdých povrchů podlah. Tato provedení produkují z tohoto modelu židle skvělou volbu pro zařízení obývacích či jídelních, ale také zasedacích místností. Nosnost židle je 110 kg.
Bonusem této židle je otočný a vratným mechanismus, který umožňuje otáčení o 90° doleva a o 90° doprava a zároveň vždy vrátí sedák do původní polohy. Díky němu žiidle zůstanou vždy srovnané u stolu.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 348253 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva | zelená |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 63 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 45 cm |
| Nosnost (kg) | 110 kg |
| Šířka (cm) | 58 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 83 cm |
| Výška sedu (cm) | 52 cm |
| Barva nohou | černá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 7,45 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 8,5 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 2 |
| Highlight 1 | Otočná 180° s vratným mechanismem |
| Otočná | ano |
| Rozměr nohy (cm) | 3 x 2 |
| Karton1 | 69x58x52,5 |
| šířka sedu | 39 cm |
| Druh potahové látky | Samet matný |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Výška područek (cm) | 66 |
| Šířka područek (cm) | 5 cm |
| Funkce | Otočná L/P 90° vratný mechanismus |















