Jídelní židle, potah starorůžová látka, nohy masiv kaučukovník
Jídelní židle, potah starorůžová látka, nohy masiv kaučukovník
Tato elegantní jídelní židle je ideální volbou pro Váší domácnost. Díky skandinávskému stylu a modernímu designu se bravurně začlení do každého interiéru. Jeho široký a pohodlný sedák přináší dokonalý komfort během odpočinku nebo při relaxaci. Díky výšce 45 cm poskytuje optimální podporu pro pohodlné sezení. Potah z hladké růžové látky dodává celkovému designu jedinečný a svěží design. Na první pohledu Vás zaujmou masivní nohy ze kaučukovníku ve své přirozené barvě, které dokonale ladí s moderním skandinávským stylem. Kvalita a nosnost jsou prioritou tohoto produktu. Masivní dřevěný rám křesli propůčuje nosnost až 120 kg. Demontovatelné nohy usnadňují dopravu, montáž celého výrobku.
Jídelní židle, potah starorůžová látka, nohy masiv kaučukovník
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Tato elegantní jídelní židle je ideální volbou pro Váší domácnost. Díky skandinávskému stylu a
modernímu designu se bravurně začlení do každého interiéru. Jeho široký a pohodlný sedák přináší dokonalý komfort během odpočinku nebo při relaxaci. Díky výšce 45 cm poskytuje optimální podporu pro pohodlné sezení.
Potah z hladké růžové látky dodává celkovému designu jedinečný a svěží design. Na první pohledu Vás zaujmou masivní nohy ze kaučukovníku ve své přirozené barvě, které dokonale ladí s moderním skandinávským stylem.
Kvalita a nosnost jsou prioritou tohoto produktu. Masivní dřevěný rám křesli propůčuje nosnost až 120 kg. Demontovatelné nohy usnadňují dopravu, montáž celého výrobku. Více
modernímu designu se bravurně začlení do každého interiéru. Jeho široký a pohodlný sedák přináší dokonalý komfort během odpočinku nebo při relaxaci. Díky výšce 45 cm poskytuje optimální podporu pro pohodlné sezení.
Potah z hladké růžové látky dodává celkovému designu jedinečný a svěží design. Na první pohledu Vás zaujmou masivní nohy ze kaučukovníku ve své přirozené barvě, které dokonale ladí s moderním skandinávským stylem.
Kvalita a nosnost jsou prioritou tohoto produktu. Masivní dřevěný rám křesli propůčuje nosnost až 120 kg. Demontovatelné nohy usnadňují dopravu, montáž celého výrobku. Více
Původní cena 2 790 Kč.
Ušetříte
22 %(600 Kč).
2 190 Kč
s DPH
Tato elegantní jídelní židle je ideální volbou pro Váší domácnost. Díky skandinávskému stylu a
modernímu designu se bravurně začlení do každého interiéru. Jeho široký a pohodlný sedák přináší dokonalý komfort během odpočinku nebo při relaxaci. Díky výšce 45 cm poskytuje optimální podporu pro pohodlné sezení.
Potah z hladké růžové látky dodává celkovému designu jedinečný a svěží design. Na první pohledu Vás zaujmou masivní nohy ze kaučukovníku ve své přirozené barvě, které dokonale ladí s moderním skandinávským stylem.
Kvalita a nosnost jsou prioritou tohoto produktu. Masivní dřevěný rám křesli propůčuje nosnost až 120 kg. Demontovatelné nohy usnadňují dopravu, montáž celého výrobku. Více
modernímu designu se bravurně začlení do každého interiéru. Jeho široký a pohodlný sedák přináší dokonalý komfort během odpočinku nebo při relaxaci. Díky výšce 45 cm poskytuje optimální podporu pro pohodlné sezení.
Potah z hladké růžové látky dodává celkovému designu jedinečný a svěží design. Na první pohledu Vás zaujmou masivní nohy ze kaučukovníku ve své přirozené barvě, které dokonale ladí s moderním skandinávským stylem.
Kvalita a nosnost jsou prioritou tohoto produktu. Masivní dřevěný rám křesli propůčuje nosnost až 120 kg. Demontovatelné nohy usnadňují dopravu, montáž celého výrobku. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Tato elegantní jídelní židle je ideální volbou pro Váší domácnost. Díky skandinávskému stylu a
modernímu designu se bravurně začlení do každého interiéru. Jeho široký a pohodlný sedák přináší dokonalý komfort během odpočinku nebo při relaxaci. Díky výšce 45 cm poskytuje optimální podporu pro pohodlné sezení.
Potah z hladké růžové látky dodává celkovému designu jedinečný a svěží design. Na první pohledu Vás zaujmou masivní nohy ze kaučukovníku ve své přirozené barvě, které dokonale ladí s moderním skandinávským stylem.
Kvalita a nosnost jsou prioritou tohoto produktu. Masivní dřevěný rám křesli propůčuje nosnost až 120 kg. Demontovatelné nohy usnadňují dopravu, montáž celého výrobku.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 348052 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva | růžová |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 61 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 47 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 60 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 83 cm |
| Výška sedu (cm) | 50 cm |
| Barva nohou | přírodní |
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 9,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 10 kg |
| Materiál nohou | Masiv |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Highlight 1 | Masivní nohy |
| Otočná | NÉ |
| Karton1 | 63x62x53,5 |
| šířka sedu | 50 cm |
| Druh potahové látky | látka |



