Jídelní židle, potah v modrém sametu, kovové podnoží v černé práškové barvě
Jídelní židle, potah v modrém sametu, kovové podnoží v černé práškové barvě
Jídelní židle Autronic v industriálním stylu dodá vašemu interiéru moderní nádech. Sametový matný potah zajišťuje pohodlí, zatímco výrazné prošívání dodává stylový vzhled. Stabilní kovové nohy v černé barvě poskytují pevnou oporu a odolnost. Židle je ideální do jídelny, kde se stane designovým prvkem i praktickým doplňkem. Kvalitní materiály a precizní zpracování zaručují dlouhou životnost a komfortní sezení. Skvělá volba pro moderní bydlení.
Jídelní židle, potah v modrém sametu, kovové podnoží v černé práškové barvě
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Jídelní židle Autronic v industriálním stylu dodá vašemu interiéru moderní nádech. Sametový matný potah zajišťuje pohodlí, zatímco výrazné prošívání dodává stylový vzhled. Stabilní kovové nohy v černé barvě poskytují pevnou oporu a odolnost. Židle je ideální do jídelny, kde se stane designovým prvkem i praktickým doplňkem. Kvalitní materiály a precizní zpracování zaručují dlouhou životnost a komfortní sezení. Skvělá volba pro moderní bydlení. Více
Původní cena 1 590 Kč.
Ušetříte
25 %(400 Kč).
1 190 Kč
s DPH
Jídelní židle Autronic v industriálním stylu dodá vašemu interiéru moderní nádech. Sametový matný potah zajišťuje pohodlí, zatímco výrazné prošívání dodává stylový vzhled. Stabilní kovové nohy v černé barvě poskytují pevnou oporu a odolnost. Židle je ideální do jídelny, kde se stane designovým prvkem i praktickým doplňkem. Kvalitní materiály a precizní zpracování zaručují dlouhou životnost a komfortní sezení. Skvělá volba pro moderní bydlení. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Jídelní židle Autronic v industriálním stylu dodá vašemu interiéru moderní nádech. Sametový matný potah zajišťuje pohodlí, zatímco výrazné prošívání dodává stylový vzhled. Stabilní kovové nohy v černé barvě poskytují pevnou oporu a odolnost. Židle je ideální do jídelny, kde se stane designovým prvkem i praktickým doplňkem. Kvalitní materiály a precizní zpracování zaručují dlouhou životnost a komfortní sezení. Skvělá volba pro moderní bydlení.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 348117 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva | modrá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 62 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 42 cm |
| Materiál konstrukce | kov |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 50 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 87 cm |
| Výška sedu (cm) | 50 cm |
| Barva nohou | černá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 6 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 6 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Područky | NÉ |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 4 |
| Highlight 1 | Designové prošití |
| Otočná | NÉ |
| Karton1 | 78x69x52 |
| šířka sedu | 49 cm |
| Hmotnost (kg) | 6 kg |
| Druh potahové látky | Samet matný |
| Složení potahu | 100% polyester |

















