Jídelní židle, šedá látka v dekoru vintage kůže, kovová podnož, broušený nikl
Jídelní židle, šedá látka v dekoru vintage kůže, kovová podnož, broušený nikl
Designová jídelní židle s vysokým extra polstrovaným opěradlem. Potah je z látky v šedohnědém odstínu ve velmi žádaném dekoru vintage kůže. Prošití přední části opěráku je ve tvaru "T" vytváří trendy zvrásnění a záhyby na povrchu potahu. Polstrování je z velmi kvalitní PU pěny. Použitá látka je na povrchu hladká, velmi dobře se udržuje a čistí. Elegantní a vintage vzhled této židle podtrhuje kovová podnož v povrchové úpravě matného niklu. Je obdélníkového průřezu a opatřena černými plastové kluzáky, které sníží riziko poškození Vaší podlahy na minimum a zabraňují i překlopení židle. Nosnost židle je až 120 kg. Židle je velice pohodlná, vysoké opěradlo s dvojitým polstrováním je jako polštář, do kterého se lehce zaboříte. Samozřejmě design, zpracování detailu je nerozlučnou součástí této skvělé židle a pro Vás znamená, že při jejím nákupu si pořizujete kvalitu a velmi líbivý prvek do Vaší domácnosti.
Jídelní židle, šedá látka v dekoru vintage kůže, kovová podnož, broušený nikl
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
Designová jídelní židle s vysokým extra polstrovaným opěradlem. Potah je z látky v šedohnědém odstínu ve velmi žádaném dekoru vintage kůže. Prošití přední části opěráku je ve tvaru "T" vytváří trendy zvrásnění a záhyby na povrchu potahu. Polstrování je z velmi kvalitní PU pěny. Použitá látka je na povrchu hladká, velmi dobře se udržuje a čistí.
Elegantní a vintage vzhled této židle podtrhuje kovová podnož v povrchové úpravě matného niklu. Je obdélníkového průřezu a opatřena černými plastové kluzáky, které sníží riziko poškození Vaší podlahy na minimum a zabraňují i překlopení židle. Nosnost židle je až 120 kg.
Židle je velice pohodlná, vysoké opěradlo s dvojitým polstrováním je jako polštář, do kterého se lehce zaboříte. Samozřejmě design, zpracování detailu je nerozlučnou součástí této skvělé židle a pro Vás znamená, že při jejím nákupu si pořizujete kvalitu a velmi líbivý prvek do Vaší domácnosti. Více
Elegantní a vintage vzhled této židle podtrhuje kovová podnož v povrchové úpravě matného niklu. Je obdélníkového průřezu a opatřena černými plastové kluzáky, které sníží riziko poškození Vaší podlahy na minimum a zabraňují i překlopení židle. Nosnost židle je až 120 kg.
Židle je velice pohodlná, vysoké opěradlo s dvojitým polstrováním je jako polštář, do kterého se lehce zaboříte. Samozřejmě design, zpracování detailu je nerozlučnou součástí této skvělé židle a pro Vás znamená, že při jejím nákupu si pořizujete kvalitu a velmi líbivý prvek do Vaší domácnosti. Více
Původní cena 2 390 Kč.
Ušetříte
46 %(1 100 Kč).
1 290 Kč
s DPH
Designová jídelní židle s vysokým extra polstrovaným opěradlem. Potah je z látky v šedohnědém odstínu ve velmi žádaném dekoru vintage kůže. Prošití přední části opěráku je ve tvaru "T" vytváří trendy zvrásnění a záhyby na povrchu potahu. Polstrování je z velmi kvalitní PU pěny. Použitá látka je na povrchu hladká, velmi dobře se udržuje a čistí.
Elegantní a vintage vzhled této židle podtrhuje kovová podnož v povrchové úpravě matného niklu. Je obdélníkového průřezu a opatřena černými plastové kluzáky, které sníží riziko poškození Vaší podlahy na minimum a zabraňují i překlopení židle. Nosnost židle je až 120 kg.
Židle je velice pohodlná, vysoké opěradlo s dvojitým polstrováním je jako polštář, do kterého se lehce zaboříte. Samozřejmě design, zpracování detailu je nerozlučnou součástí této skvělé židle a pro Vás znamená, že při jejím nákupu si pořizujete kvalitu a velmi líbivý prvek do Vaší domácnosti. Více
Elegantní a vintage vzhled této židle podtrhuje kovová podnož v povrchové úpravě matného niklu. Je obdélníkového průřezu a opatřena černými plastové kluzáky, které sníží riziko poškození Vaší podlahy na minimum a zabraňují i překlopení židle. Nosnost židle je až 120 kg.
Židle je velice pohodlná, vysoké opěradlo s dvojitým polstrováním je jako polštář, do kterého se lehce zaboříte. Samozřejmě design, zpracování detailu je nerozlučnou součástí této skvělé židle a pro Vás znamená, že při jejím nákupu si pořizujete kvalitu a velmi líbivý prvek do Vaší domácnosti. Více
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Designová jídelní židle s vysokým extra polstrovaným opěradlem. Potah je z látky v šedohnědém odstínu ve velmi žádaném dekoru vintage kůže. Prošití přední části opěráku je ve tvaru "T" vytváří trendy zvrásnění a záhyby na povrchu potahu. Polstrování je z velmi kvalitní PU pěny. Použitá látka je na povrchu hladká, velmi dobře se udržuje a čistí.
Elegantní a vintage vzhled této židle podtrhuje kovová podnož v povrchové úpravě matného niklu. Je obdélníkového průřezu a opatřena černými plastové kluzáky, které sníží riziko poškození Vaší podlahy na minimum a zabraňují i překlopení židle. Nosnost židle je až 120 kg.
Židle je velice pohodlná, vysoké opěradlo s dvojitým polstrováním je jako polštář, do kterého se lehce zaboříte. Samozřejmě design, zpracování detailu je nerozlučnou součástí této skvělé židle a pro Vás znamená, že při jejím nákupu si pořizujete kvalitu a velmi líbivý prvek do Vaší domácnosti.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 344483 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva | Šedá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 68 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 48 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 46 cm |
| Typ podnože | Pohup |
| Výška (cm) | 100 cm |
| Výška sedu (cm) | 49 cm |
| Barva nohou | Šedá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 8 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 8 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | NÉ |
| Počet balení | 2 ks |
| Počet kusů v kartonu | 4 |
| Highlight 1 | Broušený nerez |
| Otočná | NÉ |
| Karton1 | 52x67x43 |
| šířka sedu | 45 cm |
| Styl | Moderní |
| Karton2 | 48x54,5x58,5 |
| Hmotnost (kg) | 8 kg |
| Druh potahové látky | Látka Vintage |
| Složení potahu | 100% polyester |
















