Jídelní židle, šedá sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matný lak
Jídelní židle, šedá sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matný lak
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
2 190 Kč
s DPH
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 342583 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva | Šedá |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 60 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 45 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 58 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 87 cm |
| Výška sedu (cm) | 52 cm |
| Barva nohou | černá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 7,5 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 8 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 2 |
| Highlight 1 | Designové prošití |
| Otočná | NÉ |
| Rozměr nohy (cm) | 3 |
| Karton1 | 68x56,5x58 |
| šířka sedu | 41 cm |
| Druh potahové látky | Samet matný |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Výška područek (cm) | 64 |
| Šířka područek (cm) | 5,5 cm |










