Jídelní židle, starorůžová sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matný l
Jídelní židle, starorůžová sametová látka, kovová čtyřnohá podnož, černý matný l
Doprava ZDARMA NA VŠE!
Expedice bez zbytečného čekání
Kvalitní zpracování a stabilní konstrukce
Nadčasový design do každého domova
Férové ceny bez překvapení
Pečlivě zabaleno pro bezpečné doručení
Spokojení zákazníci doporučují
2 190 Kč
s DPH
Máte dotaz?
Po - Čt: 9:00 - 16:00 (pauza 12:00 - 13:00) |
Pá 9:00 - 12:00
Doporučujeme: Asistenci výnosu (+990 Kč)
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Parametry
| Unikátní číslo produktu | 342584 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva | růžová |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 60 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 45 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 58 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 87 cm |
| Výška sedu (cm) | 52 cm |
| Barva nohou | černá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 7,25 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 8 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | ano |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 2 |
| Highlight 1 | Designové prošití |
| Otočná | NÉ |
| Rozměr nohy (cm) | 3 |
| Karton1 | 68x56,5x58 |
| šířka sedu | 41 cm |
| Druh potahové látky | Samet matný |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Výška područek (cm) | 64 |
| Šířka područek (cm) | 5,5 cm |










