Jídelní židle, stříbrná CT-972 SIL2
Jídelní židle, stříbrná CT-972 SIL2
Jídelní židle s označením CT-972 SIL2 nabízí kombinaci stříbrné látky a kovových nohou v dekoru dubu, která přináší moderní a zároveň přírodní vzhled. Sedák i opěradlo jsou čalouněné příjemnou látkou v neutrálním stříbrném odstínu, která se snadno udržuje a zajišťuje komfort při sezení. Kovové nohy s povrchovou úpravou připomínající dubovou dýhu poskytují pevnou a stabilní oporu. Židle nemá područky ani otočný mechanismus, což ji činí kompaktní a vhodnou do různých prostorů. Díky kvalitnímu zpracování a pevným materiálům je vhodná pro každodenní použití v jídelnách i kavárnách.
Jídelní židle, stříbrná CT-972 SIL2
Máte dotaz?
Řidič přijede sám a pomůže Vám s výnosem. Je proto potřeba min. 1 další osoba, která vynese zásilku spolu s řidičem do libovolného patra. Cena platí pro celou objednávku.
Jídelní židle s označením CT-972 SIL2 nabízí kombinaci stříbrné látky a kovových nohou v dekoru dubu, která přináší moderní a zároveň přírodní vzhled. Sedák i opěradlo jsou čalouněné příjemnou látkou v neutrálním stříbrném odstínu, která se snadno udržuje a zajišťuje komfort při sezení. Kovové nohy s povrchovou úpravou připomínající dubovou dýhu poskytují pevnou a stabilní oporu. Židle nemá područky ani otočný mechanismus, což ji činí kompaktní a vhodnou do různých prostorů. Díky kvalitnímu zpracování a pevným materiálům je vhodná pro každodenní použití v jídelnách i kavárnách.
| Unikátní číslo produktu | 349359 |
|---|---|
| materiál | látka |
| Barva | Stříbrná |
| Demontované | ano |
| Hloubka (cm) | 55 cm |
| Hloubka sedu (cm) | 38 cm |
| Nosnost (kg) | 120 kg |
| Šířka (cm) | 43 cm |
| Typ podnože | 4 Nohy |
| Výška (cm) | 87 cm |
| Výška sedu (cm) | 48 cm |
| Barva nohou | hnědá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| Hmotnost - netto (kg) | 4,375 kg |
| Hmotnost - brutto (kg) | 5 kg |
| Materiál nohou | kov |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Područky | NÉ |
| Počet balení | 1 ks |
| Počet kusů v kartonu | 4 |
| Highlight 1 | Kovové nohy v imitaci dřeva |
| Otočná | NÉ |
| Karton1 | 63x46x65 |
| šířka sedu | 45 cm |
| Složení potahu | 100% polyester |












